1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  Dismiss Notice

Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

   • Diskutime 62
   • Mesazhe 1,406

   Prezantime

   Seksioni ku anetaret prezantohen me njeri tjetrin
   E Fundit: Holaa and baj:p Dec 13, 2017 at 1:04 AM, NGU
   RSS
   • Diskutime 36
   • Mesazhe 1,533

   Pershendetje dhe urime

   Ketu mund te beni pershendetje dhe urime te ndryshme per anetare te forumit netedy.com
   E Fundit: Ketu pershendesni sa here qe hyni :D Dec 13, 2017 at 10:17 AM, Jaguar
   RSS
   • Diskutime 6
   • Mesazhe 155

   Ndihmoni njeri tjetrin

   Ketu mund te kerkoni ndihme ose mund te ndihmoni dike qe ka nevoje per ndihmen tuaj!
   E Fundit: Cfare ndihme te duhet? Nov 23, 2017, Opium
   RSS
   • Diskutime 18
   • Mesazhe 125

   Rregullorja & Njoftime

   Ne ju ftojmë të lexoni rregullat e forumit dhe mund të jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek Netedy, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit të Netedy.
   E Fundit: Sugjerime ndaj forumit. Dec 9, 2017 at 2:29 AM, El-Culpable
   RSS
   • Diskutime 64
   • Mesazhe 1,628

   Diskutime shoqërore

   Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes.
   E Fundit: 1 pyetje kam Dec 13, 2017 at 9:45 AM, TinkerBell
   RSS
   • Diskutime 88
   • Mesazhe 401

   Stil jete.

   Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor. Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj
   RSS
   • Diskutime 42
   • Mesazhe 4,576

   Dashuri dhe pasion

   Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
   E Fundit: Cfarë do shkruanit në një xham me avull.. Dec 13, 2017 at 12:28 PM, MrCool
   RSS
   • Diskutime 33
   • Mesazhe 102

   Kulture

   Mendime rreth artit dhe kulturës botërore. Vlerat e pashuara të gjenive botërorë që dhe sot mbeten të paarritshëm. Kultura dhe arti që dallon shtetet duke mahnitur njerëzit.
   RSS
   • Diskutime 15
   • Mesazhe 1,333

   Album fotografik

   Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.
   E Fundit: Ndjenjat e momentit me nje foto Dec 13, 2017 at 10:41 AM, TinkerBell
   RSS
   • Diskutime 0
   • Mesazhe 0

   Femrat

   (Contains no messages)
   • Diskutime 19
   • Mesazhe 516

   Letërsia Shqiptare dhe botërore

   Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
   E Fundit: Thenie te Bukura <3 Dec 13, 2017 at 7:27 AM, gentleman
   RSS
  1. Libido

   Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
   (Private)
   RSS
   • Diskutime 108
   • Mesazhe 126

   Aktualitet nga vendi

   Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vënd për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
   RSS
   • Diskutime 18
   • Mesazhe 22

   Aktualitet nga bota

   Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
   RSS
   • Diskutime 18
   • Mesazhe 20

   Ekonomi dhe biznes

   Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore.
   RSS
   • Diskutime 15
   • Mesazhe 1,714

   Muzike shqip dhe e huaj

   Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
   E Fundit: New Song. Dec 13, 2017 at 12:43 PM, MrCool
   RSS
   • Diskutime 7
   • Mesazhe 152

   Programe televizive

   Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
   E Fundit: Thëniet më të bukura të filmave Shqiptarë! Dec 12, 2017 at 12:04 PM, AMG
   RSS
   • Diskutime 3
   • Mesazhe 13

   Radio

   Degjoni muziken tuaj vetem chat.netedy.com :)
   RSS
   • Diskutime 25
   • Mesazhe 124

   Video

   Sillni videot me interesante qe mund te shikoni, cfaredo qofshin ato.
   RSS
   • Diskutime 18
   • Mesazhe 28

   Gjuhe Programimi

   Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi
   RSS
   • Diskutime 25
   • Mesazhe 83

   Mesime

   Ketu mund te mesoni cdo gje rreth IT cdo sugjerim eshte i mirepritur
   RSS
   • Diskutime 7
   • Mesazhe 12

   Software

   Programe te ndryshme per shkarkim Falas dhe me pagese
   E Fundit: Blej domain me 1.99€ ne vit. Dec 2, 2017, helm
   RSS
   • Diskutime 5
   • Mesazhe 31

   Telefonat IOS & Andoid

   Ketu mund te shprehim problemet dhe zhvillimet me te fundit rreth sistemeve operative ndaj telefonave.. Mos nguroni te pyesni ;)
   E Fundit: Molecule Dec 12, 2017 at 2:15 PM, El-Culpable
   RSS
   • Diskutime 5
   • Mesazhe 7

   OS How to

   Shpjegime dhe mesime te ndryshme rreth sistemeve te ndryshme operative si windows , linux , OSX
   E Fundit: C++ Dec 12, 2017 at 3:19 PM, helm
   RSS
   • Diskutime 10
   • Mesazhe 46

   WebFaqa juaj

   Kjo kategori eshte per webmasterat ku mund te prezantojne web-et e tyre!
   E Fundit: TvShqip.co - Streaming Full-HD Online Free Dec 11, 2017 at 3:30 PM, molecule
   RSS
   • Diskutime 49
   • Mesazhe 52

   Teknologji dhe inovacion

   Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
   RSS
   • Diskutime 18
   • Mesazhe 54

   Mjeksia

   Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
   E Fundit: 10 shprehitë që e shkatërrojnë trurin. Dec 12, 2017 at 1:12 PM, El-Culpable
   RSS
   • Diskutime 12
   • Mesazhe 58

   Arkeologji dhe antropologji

   Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare.
   RSS
   • Diskutime 34
   • Mesazhe 109

   Fenomene paranormale, enigma dhe mistere

   Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
   E Fundit: Keshilli i te nenteve Dec 11, 2017 at 2:16 PM, El-Culpable
   RSS
   • Diskutime 47
   • Mesazhe 111

   Filozofi-psikologji-sociologjia

   Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
   RSS
   • Diskutime 193
   • Mesazhe 855

   Futbolli

   Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.
   RSS
   • Diskutime 26
   • Mesazhe 37

   Sportet neper bote

   Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
   RSS
   • Diskutime 4
   • Mesazhe 12

   Sportet motorrike

   Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
   RSS
   • Diskutime 104
   • Mesazhe 35,742

   Te ndryshme

   Te lire te diskutojme gjithcka qe duam!
   E Fundit: Cfare doni ti thoni? Dec 13, 2017 at 12:52 PM, Rajna
   RSS
   • Diskutime 4
   • Mesazhe 46

   Humor Shqiptar

   Këtu do të gjeni humor nga cdo krahinë e Shqipërisë, nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
   E Fundit: Barsoleta e ditës Dec 4, 2017, Rajna
   RSS
   • Diskutime 23
   • Mesazhe 2,526

   Lojera dhe rebuze

   Lojra zbavitëse, rebuse ose lojra interneti. Që nga lojrat elektronike, ato në Internet e deri në lojrat mendore e matematike. Argëtim të këndshëm !
   E Fundit: Çfarë të kujton ... ? Dec 13, 2017 at 12:51 PM, Elaa
   RSS
   • Diskutime 3
   • Mesazhe 9

   Kuzhina shqiptare

   Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
   E Fundit: Receta te ndryshme. Dec 5, 2017, Dorina
   RSS
   • Diskutime 4
   • Mesazhe 172

   Showbizi

   Ketu do gjeni lajmet me te fundit persa i perket Showbizit Shqiptar dhe ate te huaj..
   E Fundit: STYLE AND MAKE UP Dec 8, 2017 at 12:06 PM, Dorina
   RSS
   • Diskutime 5
   • Mesazhe 13

   Dhoma #Shqiperia

   Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy
   RSS
   • Diskutime 43
   • Mesazhe 232

   Kerkesa Aksesi

   Ketu mund te prezantoheni dhe te formuloni kerkesen tuaj per akses ne dhomat kryesore te rrjetit tone.
   E Fundit: Jap doreheqje:) Dec 10, 2017 at 7:40 PM, NGU
   RSS
   • Diskutime 2
   • Mesazhe 2

   Regullorja e irc.Netedy.com

   Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy.
   E Fundit: Bashkpunoni me irc.netedy.al Oct 18, 2017, gentleman
   RSS
   • Diskutime 34
   • Mesazhe 308

   Problematika & Ndihme

   Ketu te gjithe vizitoret e dhomes, mund te postojne ankesat e tyre ne lidhje me sjelljen e stafit te kanalit #shqiperia.
   E Fundit: z-line Dec 12, 2017 at 11:34 PM, PillowTalk
   RSS
   • Diskutime 13
   • Mesazhe 18

   IRCd World

   ketu do postojme cdogje qe ka te bej me Protokollin IRC.
   E Fundit: Instalimi i Eggdrop ne Shell Oct 13, 2017, molecule
   RSS
   • Diskutime 184
   • Mesazhe 6,461

   Recycle Bin

   Koshi ku do transferohen te gjitha postimet qe duhet te fshihen!
   E Fundit: Ore ore Lulebore Dec 11, 2017 at 11:12 AM, iMp4Ct
   RSS