Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thëniet më të bukura të filmave Shqiptarë!

Flisni! Pse nuk flisni?! Kush dëgjoi krisma?!

LULEKUQE MBI MURE.
 
Ilo Pinci - C'eshte kjo?
Rudina - Kjo eshte midhja...mbreteresha e liqenit tone!

Dy here mat
 
Fillin ja dime kesaj rruge, por fundin aman as djalli vete s'ia di.Si do i veje fundi ksaj pune me i dhjefsha temen! ---KUR ZBARDHI NJE DITE
 
Une them te rrini qe thua ti! Sot duhet te mblidhemi te gjithe e ti japim doren njeri-tjetrit. Ne te ballit Kombetar edhe ju komunistet qe thua ti.
Frank: Po ja qe keta partizanet, spara kane qef ta perziejne miellin me krunde, qe thua ti Tosun Bej :D :D :D -----NJERIU ME TOP
 
---R----
"Epo zamet o Sali Protopapa, që ta marr kujtim në botën tjetër më puth njëherë këtu në prapanicë" -----I TETI NE BRONX :D
 
Cdo dite qe kalon pa u hakmarre, e kam haram.

EZELi :p
 
ik moj goc mamaje ik se tka berr mamaja petulla :D:D
Beni ecen vet
 
Kur si futa nje grusht! Ke mo, Vasos e? E moj pse sta mbush syrin ee :D
Beni ecen vet :p
 
Lemoje dhinë ore pastaj mile. ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.