• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Forum.Netedy.Com

Prezantime

Seksioni ku anetaret prezantohen me njeri tjetrin
Tema
155
Mesazhe
4.6K
Tema
155
Mesazhe
4.6K

Pershendetje dhe urime

Ketu mund te beni pershendetje dhe urime te ndryshme per anetare te forumit netedy.com
Tema
124
Mesazhe
3.9K
Tema
124
Mesazhe
3.9K

Ndihmoni njeri tjetrin

Ketu mund te kerkoni ndihme ose mund te ndihmoni dike qe ka nevoje per ndihmen tuaj!
Tema
33
Mesazhe
545
Tema
33
Mesazhe
545
Hey
  • Juno

Rregullorja & Njoftime

Ne ju ftojmë të lexoni rregullat e forumit dhe mund të jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek Netedy, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit të Netedy.
Tema
16
Mesazhe
366
Tema
16
Mesazhe
366

Kombetare & Boterore

Kulture

Mendime rreth artit dhe kulturës botërore. Vlerat e pashuara të gjenive botërorë që dhe sot mbeten të paarritshëm. Kultura dhe arti që dallon shtetet duke mahnitur njerëzit.
Tema
89
Mesazhe
559
Tema
89
Mesazhe
559

Letërsia

Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
Tema
70
Mesazhe
1.3K
Tema
70
Mesazhe
1.3K

Histori

Diskutoni mbi historinë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
Tema
108
Mesazhe
284
Tema
108
Mesazhe
284

Natyra dhe bukurite Shqiptare

Të njohim bukuritë e Shqipërisë dhe për të gjithë ata që Shqipëria i frymëzon të fotografojnë.
Tema
13
Mesazhe
140
Tema
13
Mesazhe
140
  • RTL

Tema shoqërore

Diskutime shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes.
Tema
504
Mesazhe
20.6K
Tema
504
Mesazhe
20.6K

Stil jete.

Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor. Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj
Tema
133
Mesazhe
1.3K
Tema
133
Mesazhe
1.3K

Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
Tema
193
Mesazhe
11.6K
Tema
193
Mesazhe
11.6K

Album fotografik

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.
Tema
52
Mesazhe
3.6K
Tema
52
Mesazhe
3.6K

Libido

Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
Private

Shkenca ekzakte

Teknologji dhe inovacion

Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
Tema
379
Mesazhe
695
Tema
379
Mesazhe
695

Mjeksia

Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
Tema
123
Mesazhe
453
Tema
123
Mesazhe
453

Arkeologji dhe antropologji

Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare.
Tema
54
Mesazhe
290
Tema
54
Mesazhe
290

Fenomene paranormale, enigma dhe mistere

Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
Tema
72
Mesazhe
351
Tema
72
Mesazhe
351

Filozofi-psikologji-sociologjia

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
Tema
100
Mesazhe
447
Tema
100
Mesazhe
447

Fizikë & Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Tema
153
Mesazhe
440
Tema
153
Mesazhe
440

Gjeografia

Fakte rreth dukurive që ndodhin në natyrë dhe pamjen e jashtme te tokes relievit.
Tema
11
Mesazhe
32
Tema
11
Mesazhe
32
  • Juno

Argetim dhe zbavitje

Bar Kafe Netedy

Te lire te diskutojme gjithcka qe duam! Mos e ekzagjeroni me Chit-Chat! Ofendimet sjellin limitime te ndryshme!
Tema
289
Mesazhe
32.4K
Tema
289
Mesazhe
32.4K

Humor Shqiptar

Këtu do të gjeni humor nga cdo krahinë e Shqipërisë, nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
Tema
19
Mesazhe
351
Tema
19
Mesazhe
351

Lojera dhe rebuze

Lojra zbavitëse, rebuse ose lojra interneti. Që nga lojrat elektronike, ato në Internet e deri në lojrat mendore e matematike. Argëtim të këndshëm !
Tema
97
Mesazhe
13.4K
Tema
97
Mesazhe
13.4K

Kuzhina shqiptare

Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
Tema
18
Mesazhe
566
Tema
18
Mesazhe
566

Showbizi

Ketu do gjeni lajmet me te fundit persa i perket Showbizit Shqiptar dhe ate te huaj..
Tema
26
Mesazhe
396
Tema
26
Mesazhe
396

Media dhe politika

Aktualitet nga vendi

Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vënd për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
Tema
5.1K
Mesazhe
5.6K
Tema
5.1K
Mesazhe
5.6K

Aktualitet nga bota

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
Tema
127
Mesazhe
177
Tema
127
Mesazhe
177

Ekonomi dhe biznes

Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore.
Tema
23
Mesazhe
42
Tema
23
Mesazhe
42

Sporti

Futbolli

Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.
Tema
1.4K
Mesazhe
3.4K
Tema
1.4K
Mesazhe
3.4K
  • Tip

Sportet neper bote

Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
Tema
52
Mesazhe
94
Tema
52
Mesazhe
94

Sportet motorrike

Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
Tema
6
Mesazhe
14
Tema
6
Mesazhe
14

Multimedia

Muzike shqip dhe e huaj

Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
Tema
50
Mesazhe
4K
Tema
50
Mesazhe
4K

Programe televizive

Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
Tema
14
Mesazhe
306
Tema
14
Mesazhe
306

Radio

Degjoni muziken tuaj vetem chat.netedy.com :)
Tema
3
Mesazhe
22
Tema
3
Mesazhe
22

Video

Sillni videot me interesante qe mund te shikoni, cfaredo qofshin ato.
Tema
46
Mesazhe
342
Tema
46
Mesazhe
342

IT World / WebMasters

Gjuhe Programimi

Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi
Tema
39
Mesazhe
106
Tema
39
Mesazhe
106

Mesime

Ketu mund te mesoni cdo gje rreth IT cdo sugjerim eshte i mirepritur
Tema
46
Mesazhe
277
Tema
46
Mesazhe
277

Software

Programe te ndryshme per shkarkim Falas dhe me pagese
Tema
17
Mesazhe
73
Tema
17
Mesazhe
73

Telefonat IOS & Andoid

Ketu mund te shprehim problemet dhe zhvillimet me te fundit rreth sistemeve operative ndaj telefonave.. Mos nguroni te pyesni ;)
Tema
27
Mesazhe
96
Tema
27
Mesazhe
96

OS How to

Shpjegime dhe mesime te ndryshme rreth sistemeve te ndryshme operative si windows , linux , OSX
Tema
7
Mesazhe
10
Tema
7
Mesazhe
10

WebFaqa juaj

Kjo kategori eshte per webmasterat ku mund te prezantojne web-et e tyre!
Tema
16
Mesazhe
122
Tema
16
Mesazhe
122

IRC.NETEDY.COM

Dhoma #Shqiperia

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy
Tema
17
Mesazhe
287
Tema
17
Mesazhe
287

Kerkesa Aksesi

Ketu mund te prezantoheni dhe te formuloni kerkesen tuaj per akses ne dhomat kryesore te rrjetit tone.
Tema
86
Mesazhe
418
Tema
86
Mesazhe
418

Regullorja e irc.Netedy.com

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy.
Tema
2
Mesazhe
4
Tema
2
Mesazhe
4

Problematika & Ndihme

Ketu te gjithe vizitoret e dhomes, mund te postojne ankesat e tyre ne lidhje me sjelljen e stafit te kanalit #shqiperia.
Tema
0
Mesazhe
0
Tema
0
Mesazhe
0
None

IRCd World

ketu do postojme cdogje qe ka te bej me Protokollin IRC.
Tema
17
Mesazhe
22
Tema
17
Mesazhe
22
  • Universal

Koshi temave Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anëtarëve, urimet për ditëlindje dhe deri tek ato që nuk mund të diskutohen më, do ti gjeni këtu! Ky forum është vetëm për të lexuar!

Recycle Bin

Koshi ku do transferohen te gjitha postimet qe duhet te fshihen!
Tema
76
Mesazhe
66.5K
Tema
76
Mesazhe
66.5K

Stafi në linjë

Statistikat e forumit

Tema
10,392
Mesazhe
186,593
Antarët
1,625
Anëtar i fundit
Rio
Top