Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
 • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Forumi Netedy.com - Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë

Forumi Netedy.com Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

Përshëndetje dhe urime

Ketu mund te beni pershendetje dhe urime te ndryshme per anetare te forumit netedy.com
Tema
15
Mesazhe
5.4K
Tema
15
Mesazhe
5.4K

Ndihmoni njëri-tjetrin

Ketu mund te kerkoni ndihme ose mund te ndihmoni dike qe ka nevoje per ndihmen tuaj!
Tema
48
Mesazhe
2.2K
Tema
48
Mesazhe
2.2K
 • Juno

Rregullorja & Njoftime

Ne ju ftojmë të lexoni rregullat e forumit dhe mund të jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek Netedy, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit të Netedy.
Tema
14
Mesazhe
870
Tema
14
Mesazhe
870

Kombëtare & Botërore Në këtë forum diskutohet vetëm mbi çështjen tonë kombëtare dhe interesat shqiptare në trojet etnike dhe në mbarë botën.

Kulturë

Mendime rreth artit dhe kulturës botërore. Vlerat e pashuara të gjenive botërorë që dhe sot mbeten të paarritshëm. Kultura dhe arti që dallon shtetet duke mahnitur njerëzit.
Tema
407
Mesazhe
1.8K
Tema
407
Mesazhe
1.8K

Arsimi

Informacione mbi arsimin
Tema
11
Mesazhe
277
Tema
11
Mesazhe
277

Këndi letrar/ i letërsisë

Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
Tema
213
Mesazhe
7.1K
Tema
213
Mesazhe
7.1K

Histori

Diskutoni mbi historinë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
Tema
468
Mesazhe
1.8K
Tema
468
Mesazhe
1.8K

Natyra dhe bukuritë e saj

Të njohim bukuritë e Shqipërisë dhe për të gjithë ata që Shqipëria i frymëzon të fotografojnë.
Tema
68
Mesazhe
1.8K
Nen-forume:
 1. Qytete e Fshatra
Tema
68
Mesazhe
1.8K

Diskutime shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes.
Tema
1.3K
Mesazhe
97.4K
Nen-forume:
 1. Te ndryshme
Tema
1.3K
Mesazhe
97.4K

Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
Tema
427
Mesazhe
38K
Tema
427
Mesazhe
38K

Albumi fotografik

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale. Për shkaqe sigurie Stafi i Netedy.com ju këshillon që të mos shtoni foto me fytyrë të hapur.
Private

Libido

Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
Private

Teknologji dhe inovacion

Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
Tema
481
Mesazhe
1.6K
Tema
481
Mesazhe
1.6K

Mjeksia

Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
Tema
278
Mesazhe
1.6K
Tema
278
Mesazhe
1.6K

Arkeologji dhe antropologji

Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare.
Tema
62
Mesazhe
128
Tema
62
Mesazhe
128

Fenomene paranormale, enigma dhe mistere

Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
Tema
141
Mesazhe
628
Nen-forume:
 1. Mitologji
Tema
141
Mesazhe
628
 • Lina

Fizikë & Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Tema
268
Mesazhe
770
Tema
268
Mesazhe
770

Gjeografia

Fakte rreth dukurive që ndodhin në natyrë dhe pamjen e jashtme të tokës, relievit etj.
Tema
48
Mesazhe
340
Tema
48
Mesazhe
340

Shkencat Sociale Programi organizohet në këto drejtime kryesore: a – Shkenca Komunikimi b – Shkenca Politike dhe Marrëdhënie Ndërkombëtare c – Sociologji – Antropologji Sociale d – Psikologji – Pedagogji

Filozofia

Filozofia
Tema
60
Mesazhe
775
Tema
60
Mesazhe
775
 • Fiore

Psikologjia

Psikologjia
Tema
149
Mesazhe
1.7K
Tema
149
Mesazhe
1.7K

Sociologjia

Tema
60
Mesazhe
652
Tema
60
Mesazhe
652

Bar Kafe Netëdy

Te lire te diskutojme gjithcka qe duam! Mos e ekzagjeroni me Chit-Chat! Ofendimet sjellin limitime te ndryshme!
Tema
434
Mesazhe
65.4K
Tema
434
Mesazhe
65.4K

Humor Shqiptar

Këtu do të gjeni humor nga cdo krahinë e Shqipërisë, nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
Tema
48
Mesazhe
3.7K
Tema
48
Mesazhe
3.7K

Lojëra dhe rebuze

Lojra zbavitëse, rebuse ose lojra interneti. Që nga lojrat elektronike, ato në Internet e deri në lojrat mendore e matematike. Argëtim të këndshëm !
Tema
258
Mesazhe
44.3K
Tema
258
Mesazhe
44.3K

Nt2 Big Brother

NETEDY Big Brother Albania, është emisioni më i ri që do të nis pikërisht sezonin e parë në Forumin e NETEDY.com ‘
Tema
0
Mesazhe
0
Tema
0
Mesazhe
0
None

Showbizi

Ketu do gjeni lajmet me te fundit persa i perket Showbizit Shqiptar dhe ate te huaj..
Tema
55
Mesazhe
399
Tema
55
Mesazhe
399

Media dhe politika Tek ky forum do të përmblidhen përkohësisht temat më të reja dhe interesante të cilat do të shfaqen tek Portali i Forumit

Aktualitet nga vendi

Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vënd për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
Tema
181
Mesazhe
1.5K
Tema
181
Mesazhe
1.5K

Aktualitet nga bota

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
Tema
414
Mesazhe
1.3K
Tema
414
Mesazhe
1.3K

Ekonomi dhe biznes

Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore.
Tema
32
Mesazhe
151
Tema
32
Mesazhe
151

Aktualitet nga rajoni

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga Rajoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
Tema
156
Mesazhe
435
Tema
156
Mesazhe
435

Kuzhina Shfleto koleksionin më të madh të recetave tradicionale shqiptare në internet. Receta ekskluzive të pa publikuara diku tjetër më parë.

Kuzhina Shqiptare

Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
Tema
74
Mesazhe
1.4K
Tema
74
Mesazhe
1.4K

Kuzhina Botërore

Kuzhina Botërore
Tema
23
Mesazhe
81
Tema
23
Mesazhe
81

Erëzat e kuzhinës

Erëzat e kuzhinës
Tema
7
Mesazhe
13
Tema
7
Mesazhe
13

Sporti Të apasionuarit pas sporteve mblidhen në këtë forum për të diskutuar mbi ndeshjet sportive dhe sportistët.

Futbolli

Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.
Tema
1.8K
Mesazhe
4.8K
Tema
1.8K
Mesazhe
4.8K

Sportet nëpër botë

Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
Tema
302
Mesazhe
1.2K
Tema
302
Mesazhe
1.2K

Sportet motorrike

Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
Tema
8
Mesazhe
715
Nen-forume:
 1. Moto Gp
Tema
8
Mesazhe
715

Kampionati Botëror

Kampionati Botëror
Tema
195
Mesazhe
431
Tema
195
Mesazhe
431

Multimedia Postoni lirikat e këngëve tuaja më të dashura. Një koleksion të madh albumesh mund t'i dëgjoni edhe nga faqja jonë muzikore dhe këtu mund të postoni lirikat e këngëve më të dashura, filmat më të ri.

Muzikë shqip dhe e huaj

Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
Tema
79
Mesazhe
7.3K
Tema
79
Mesazhe
7.3K

Programe televizive

Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
Tema
32
Mesazhe
1.3K
Tema
32
Mesazhe
1.3K

Radio

Degjoni muziken tuaj vetem chat.netedy.com :)
Tema
4
Mesazhe
475
Tema
4
Mesazhe
475

Video

Sillni videot me interesante qe mund te shikoni, cfaredo qofshin ato.
Tema
56
Mesazhe
590
Tema
56
Mesazhe
590

IT World / WebMasters Gjithcka mbi informatikën dhe internetin, libra elektronike dhe informacion të shumëllojshëm. Ekspertët janë të ftuar të ndajnë dijen e tyre me ata që kanë dëshirë të mësojnë sa me shumë nga bota e pafund e informatikës.

Gjuhë Programimi

Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi
Tema
52
Mesazhe
340
Tema
52
Mesazhe
340

Mësime

Ketu mund te mesoni cdo gje rreth IT cdo sugjerim eshte i mirepritur
Tema
60
Mesazhe
367
Tema
60
Mesazhe
367

Software

Programe te ndryshme per shkarkim Falas dhe me pagese
Tema
22
Mesazhe
171
Tema
22
Mesazhe
171

Telefonat IOS & Andoid

Ketu mund te shprehim problemet dhe zhvillimet me te fundit rreth sistemeve operative ndaj telefonave.. Mos nguroni te pyesni ;)
Tema
61
Mesazhe
441
Tema
61
Mesazhe
441

OS How to

Shpjegime dhe mesime te ndryshme rreth sistemeve te ndryshme operative si windows , linux , OSX
Tema
8
Mesazhe
12
Tema
8
Mesazhe
12

WebFaqa juaj

Kjo kategori eshte per webmasterat ku mund te prezantojne web-et e tyre!
Tema
3
Mesazhe
7
Tema
3
Mesazhe
7

Shkarkime

Sektor per shkarkime te ndryshme qe ofrohen nga anetaret e forumit Netedy por qe nuk hostohen nga ky forum. C'do link qe ofrohet eshte nga webfaqe te tjera.
Tema
13
Mesazhe
61
Tema
13
Mesazhe
61

Ndjenja Shpirtërore Besimtarët muslimanë, besimtaret orthodhokse, Besimtaret katolike shqiptare, Toleranca Fetare

Komuniteti musliman

Besimtarët muslimanë shqiptarë mblidhen në këtë forum për të diskutuar dhe ndarë me njëri-tjetrin mësimet fetare dhe eksperiencat e tyre të jetës.
Tema
22
Mesazhe
553
Tema
22
Mesazhe
553

Komuniteti ortodoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.
Tema
2
Mesazhe
7
Tema
2
Mesazhe
7

Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Tema
10
Mesazhe
16
Tema
10
Mesazhe
16

Dhoma #Shqiperia

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy
Tema
21
Mesazhe
270
Tema
21
Mesazhe
270

Regullorja e irc.Netedy.com

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Netedy.
Tema
7
Mesazhe
7
Tema
7
Mesazhe
7

IRCd World

ketu do postojme cdogje qe ka te bej me Protokollin IRC.
Tema
24
Mesazhe
71
Tema
24
Mesazhe
71

Koshi temave Arkivi i forumit ku mund të gjesh të gjitha temat e fshira dhe të mbyllura.

Arkivi

Arkivi i forumit ku mund te gjesh te gjith temat e fshira!
Tema
7.1K
Mesazhe
830.6K
Tema
7.1K
Mesazhe
830.6K

Konkursi i Letersise

 • Femra

  Votes: 2 6.7%
 • Hëna

  Votes: 0 0.0%
 • Shoqeria e Vërtetë

  Votes: 1 3.3%
 • Ti

  Votes: 0 0.0%
 • Ikonë e Vargjeve

  Votes: 8 26.7%
 • Stoli i Preferuar

  Votes: 3 10.0%
 • Vjeshta

  Votes: 9 30.0%
 • Mungesën Tënde

  Votes: 7 23.3%

Postime të reja

Radio Netedy

00:00

Statistikat e forumit

Tema
19,431
Mesazhe
1,221,299
Antarët
7,633
Anëtar i fundit
shadyasashade