Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Gëzuar Festat e Nëntorit / Mbremje me DJ-ERIOSTI Ora 20:00

Radio NETEDY organizon mbremje Festive per festat e Nentorit 28 dhe 29 nga ora 20:00 me DJ DJ ERIOSTI Deshira Muzikore Pershendetje dhe Urime kenaqesi pa fund. Ju mire-presim ne www.radionetedy.com

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Futbolli

Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.

Skedina Ditës

Tema
15
Mesazhe
1K
Tema
15
Mesazhe
1K

Bundesliga

Bundesliga
Tema
122
Mesazhe
150
Tema
122
Mesazhe
150

Eredivise

Eredivise
Tema
2
Mesazhe
2
Tema
2
Mesazhe
2

La liga

La liga
Tema
229
Mesazhe
381
Tema
229
Mesazhe
381

Premier League

Premier league
Tema
154
Mesazhe
206
Tema
154
Mesazhe
206

Serie A

Serie A
Tema
357
Mesazhe
1.4K
Tema
357
Mesazhe
1.4K

Ligue 1

Ligue 1
Tema
28
Mesazhe
38
Tema
28
Mesazhe
38

Merkato

Merkato
Tema
654
Mesazhe
742
Tema
654
Mesazhe
742
P
  • Pansophia

Uefa champions

Uefa champions
Tema
87
Mesazhe
247
Tema
87
Mesazhe
247

Europa League

Europa League
Tema
8
Mesazhe
117
Tema
8
Mesazhe
117

Superliga e Kosoves

Superliga e Kosoves
Tema
29
Mesazhe
64
Tema
29
Mesazhe
64

Kat superiore

Kat superiore
Tema
93
Mesazhe
355
Tema
93
Mesazhe
355
Tema normale