• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Gjuhe Programimi

Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi

PHP

Tema
8
Mesazhe
42
Tema
8
Mesazhe
42
  • Universal

HTML / CSS

Tema
3
Mesazhe
13
Tema
3
Mesazhe
13

C++ / C#

Tema
9
Mesazhe
10
Tema
9
Mesazhe
10

Javascript / jQuery

Tema
7
Mesazhe
16
Tema
7
Mesazhe
16
Tema normale
U
Përgjigje
0
Shikuar
85
Universal
U
Përgjigje
0
Shikuar
26
Universal
U
Përgjigje
6
Shikuar
267
U
Përgjigje
0
Shikuar
168
Universal
U
Përgjigje
0
Shikuar
125
Universal
U
Përgjigje
0
Shikuar
190
Universal
Top