• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Gjuhe Programimi

Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi

PHP

Tema
5
Mesazhe
20
Tema
5
Mesazhe
20

HTML / CSS

Tema
3
Mesazhe
9
Tema
3
Mesazhe
9

C++ / C#

Tema
9
Mesazhe
10
Tema
9
Mesazhe
10

Javascript / jQuery

Tema
4
Mesazhe
8
Tema
4
Mesazhe
8