• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Telefonat IOS & Andoid

Ketu mund te shprehim problemet dhe zhvillimet me te fundit rreth sistemeve operative ndaj telefonave.. Mos nguroni te pyesni ;)
Tema te ngjitura
U
Përgjigje
13
Shikuar
2K
Tema normale
U
Përgjigje
16
Shikuar
1K
U
Përgjigje
5
Shikuar
450
Universal
U
Përgjigje
0
Shikuar
151
Universal
U
Përgjigje
0
Shikuar
115
Universal
Top