Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

3 shenjat që kanë më shumë shanse për t’u bërë të pasur

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,918
Falë astrologjisë ne mund të orientohemi në shumë fusha të jetës: dashuria, arritjet e karrierës, e ardhmja dhe sigurisht financat. E dini që shenja juaj e horoskopit thotë diçka edhe për llogarinë bankare?

Disa kanë fatin për t’u pasuruar më shumë dhe më lehtë se të tjerët, por cilët janë ata?

1. Demi

Jeta luksoze ekziston për ta shijuar një Dem ashtu siç vetëm ai di, por sigurisht më parë duhen të ardhura të bollshme. Kjo shenjë Toke njihet për disiplinën që tregon në punë dhe këmbënguljen për të arritur aty ku do. Duan të marrin kohën e tyre për t’u menduar për gjërat që duan të bëjnë, por e sigurt është që ia dalin. Demët kanë një dashuri të madhe për gjërat e shtrenjta, luksoze dhe jetën e mirë dhe nuk bëjnë kompromis për asgjë më pak.

2. Virgjëresha

Një tjetër shenjë po aq punëtore sa Demi është Virgjëresha, prandaj s’është surprizë që shoqja/shoku juaj i këtij zodiaku të pasurohet shpejt. Ata janë me këmbë në tokë, vëzhgojnë detajet dhe dinë se si të menaxhojnë të ardhurat bankare, që do të thotë: nuk e shpërdorojnë paranë! Kanë tendencën të jenë perfeksionistë prandaj janë gjithnjë duke u përmirësuar. I pëlqen mirëqënia dhe marrin shumë kohë për t’u kujdesur për veten.

3. Peshorja

Sipas një studimi të publikuar nga Bussines Insider, rezultoi se ka më shumë miliarderë të shenjës së Peshores krahasuar me shenjat e tjera. Kjo s’është surprizë pasi Peshoret njihen për dashurinë që kanë ndaj luksit dhe parave. Janë diplomatë dhe mirënjohës, gjë që i ndihmon shumë në botën e biznesit dhe marrëveshjet fitimprurëse. Shijes së tyre të shtrenjtë i duhen shumë, shumë zero në llogarinë bankare.
 
Un si i virgjer qe jam ( virgjereshi )
Paskem shpresa me u bo boss najher dmth ?
 
Call me kur tbohesh boss ???
Ti je nmes amerikes ku e rru ti per lek
Mduj per kte qe jam jo per ato qe do tkem se e ke pisk punen
Bebushat me mu do i bosh jo me naim frasherin ke 5 mijlekshi ?
 
Un du me jetu mire sma kam trruni me qen i pasur vrtem un edhe leku ? bricjap jam un por cjap rrace ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.