Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskop: Cila është dita më me fat e javës për ty, bazuar në shenjën e horoskopit!

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,918
A e dini se çdo ditë e javës drejtohet nga një nga shtatë planetët tradicionalë? Meqënëse e diela shënon fillimin e një jave të re, ajo drejtohet nga Dielli. E hëna drejtohet nga Hëna, e marta nga Marsi etj. Madje, emrat e disa ditëve të javës lidhen drejtpërdrejt me emrat e planetëve, për shembull: E shtunë (saturday) = Saturni; e dielë (sunday) = Dielli (sun).

Më poshtë gjeni, cila është dita juaj më fat, bazuar në shenjën e horoskopit!

– Gaforrja: Dita juaj me fat është e hëna.

– Dashi dhe Akrepi: Dita juaj me fat është e marta.

– Binjakët dhe Virgjëresha: Dita juaj me fat është e mërkura.

– Shigjetari dhe Peshqit: Dita juaj me fat është e enjtja.

– Demi dhe Peshorja: Dita juaj me fat është e premtja.

– Bricjapi dhe Ujori: Dita juaj me fat është e shtuna.

– Luani: Dita juaj me fat është e diela.
 
Atehere ? Apo e kishe fjalen per punen e dites me fat ???
Mbase mbase mendova se te kishte kap shirit pranej ?? edhe me te kap shirit ty prap bokor dokesh ti ??
 
Mbase mbase mendova se te kishte kap shirit pranej ?? edhe me te kap shirit ty prap bokor dokesh ti ??

Imagjinate e bukur kjo .???
K’tu nuk mund te themi as qe jemi mire dhe me fat se i kap zemra njerezit . ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.