Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

HelpppMeeexP

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 22, 2018
Mesazhe
2,081
@Tip @Senseo
Mallkimi i Merimanges qenka mizor. Keto dite kam vrare mbi 10 antare te nje familje Merimangash qe jetonte ne shtepine time. A i benin keq dikujt?! A benin pis diku?! A me bezdisnin me kenget e tyre?! Sigurisht qe jo...
Dhe une vrasesi katil qe zbulova se jeta e tjetrit merret nga frika e fobia per dike qe se njeh! VRASES! VRASES! Nje turme zerash ma turfullonte koken...
Mos isha çmendur?!! Ky mendim qe gjithe jeten me mundonte me ne fund kishte ardhur....por jo...nuk ishin zerat e çmendines ne koken time por nje bande e mireorganizuar Mushkonjash qe tashme pas vrasjes se familjes se gjore "M" po bente kerdine ne trupin tim...
Mallkimi i te "gjorave" ishte i madhe!
Nuk kam problem gjakun qe me pine, se thone qe kam me bollek...problem kam se pasi me thithin ato me pshurrin dhe shkojne si zonja "Lajkatare"...trupin e kam te veshur me arome urine! Kruajtiet me kujtojne zgjeben e para 200 viteve...gjaku me gjak e shurra me shurre...keto ishin fjalet qe degjova nga nje fantazem Merimange qe endet neper cepin e banjos plot jete! Morali: .... hmm, ka dhe me keq!
FundJave te mbare...
P.s Merimangat ushqeheshin me Mushkonjat prandaj keto te fundit ushqehen me mua!
1f924.png
 
@iMp4Ct
"Mendja keqe" si ato shtrigat me fshesa por por fshesa mbrapsh xp hahahahaha. bo bo bo bo !! #nofacenonamenonumber
 
in müll duke prit mos na hudh no1 @gentleman si ty no1 gjysem cig 3-4-5 pompa :p u bezdise ti ?
 
Ashtu posi
 
wakakakakakakakakka... na tjap vllai i kur intensive me tinguj terapik... ngreje zonin e pc deri ne fund, mbyll syt dhe mahnitu: Andi Shkoza - Per Ty e Dashur (nigjoje 3 her esull ne mengjes per 3 dit rresht)...

Mas terapis shife kur ti shofesh merimangat tu u shumu me mushkonjat! ...Jan metoda profesionale seduktive nga djepi i dashuris (mahalla teneqes)! Ta jap me firm ne fund qe merimangat jo vetem qe do ta falshin gjakun, por do ta dishin dhe per ner gjith jeten :p
 
wakakakakakakakakka... na tjap vllai i kur intensive me tinguj terapik... ngreje zonin e pc deri ne fund, mbyll syt dhe mahnitu: Andi Shkoza - Per Ty e Dashur (nigjoje 3 her esull ne mengjes per 3 dit rresht)...

Mas terapis shife kur ti shofesh merimangat tu u shumu me mushkonjat! ...Jan metoda profesionale seduktive nga djepi i dashuris (mahalla teneqes)! Ta jap me firm ne fund qe merimangat jo vetem qe do ta falshin gjakun, por do ta dishin dhe per ner gjith jeten :p
Fjalite e tua e qeshmja jote mbo me ron ndashni me kanarinat , por kjo song-u hahaha omg me esull se diten kur kam lind..Ejj MOS MA BO VIPIN KUR MA DI TIPIN :p apo e anasjellta loool ....Ishte me b*c te madhe merimanga nga ato qe kur i shtyp b*cen i dalin merimangat e vogla bjatchat personale hahaha !! c'yaaa brooo g'night
 
  • Pëlqej
Reactions: Nio
Pi ta pifte dreqi ne barkand pi
 
Cfare ke mor morr cfare ke?
 
Cfare ke mor morr cfare ke?
fantazmeeee mos e permend me ate se do pendohesh :D lol rri i qete dhe be like me ose tento dicka te tilla mundohu :p mos rri kot se rendon token harxhon oksigjenin :pPPPPPP hahahahaha !!
 
na mi na mos Bej si trefletsh se tmerr jeta neper kembe..... Do mthuash kush o jeta ti nashi ... Jeta osht komshija Tip alamet goce por nuk mka pranu mu do tpranoj ty me ate ftyr si lope hollandeze qe mke

Megjithate kur tvi jeta Te kembet mos e shkel se osht gjynaf mtha Antonio nje shoku im
 
na mi na mos Bej si trefletsh se tmerr jeta neper kembe..... Do mthuash kush o jeta ti nashi ... Jeta osht komshija Tip alamet goce por nuk mka pranu mu do tpranoj ty me ate ftyr si lope hollandeze qe mke

Megjithate kur tvi jeta Te kembet mos e shkel se osht gjynaf mtha Antonio nje shoku im
Shume kot flet ai antonio shoky yt ... jeta osht kap fort mas fijes se merimanges :p vejushes zez haahahahaha
 
  • Pëlqej
Reactions: Nio

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.