Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Tema te lire:

Jana

I am not a follower, I am a leader.
Mbretereshe
Regjistruar më
Shk 9, 2021
Mesazhe
11,980
Bisedoni per tema te ndryshme?
 
Sa shpesh genjeni o njerez?
 
Sa her ke rejt sot aman
 
Neser aeroplan hahhaah
 
Hajgare bej po me rej serio ne biseda jo haram o.
 
Teme jerm .?

Na e shpjego pak k’te temen ?
 
Mfalni se hina pak pa ren

Ka sa e keni thesin e specav ?>
 
Për ça te flas?
Ça temash?
Ku i pari ofendon të dytin e i treti të parin?
Janë ndarë grupe grupe dhe ofendojnë atë më të " dobëtin"? Që është i ndarë nga tufa dhe e shpallin armik të popullit?
Kur vijnë të " rinjë" të maskuar apo kur vijnë fringo dhe skanë haberin e debatit por bëjnë chit chat kudo..
Për ça teme të lirë? Ku bullizojnë? Nxjerrin vrer e me gërma, marrëdhënie fake, paragjykojnë, dinë më shumë për ty se sa vetja jote.
Po kur bëjnë e si të pafajshëm? Ku për çdo problem që hasin ta rrasin.
Të zë frika të kthesh sytë nga puna që ke në dorë se ka " plasur". Njëri më thotë ma rrufsh e tjetri ma hënksh..
Vërtet janë 50 e kusur online anëtarë por mungon cilësia e debatit
I vërtiten të njëjtës temë më puç ta puç!
Ehh?‍♀️
 
Për ça te flas?
Ça temash?
Ku i pari ofendon të dytin e i treti të parin?
Janë ndarë grupe grupe dhe ofendojnë atë më të " dobëtin"? Që është i ndarë nga tufa dhe e shpallin armik të popullit?
Kur vijnë të " rinjë" të maskuar apo kur vijnë fringo dhe skanë haberin e debatit por bëjnë chit chat kudo..
Për ça teme të lirë? Ku bullizojnë? Nxjerrin vrer e me gërma, marrëdhënie fake, paragjykojnë, dinë më shumë për ty se sa vetja jote.
Po kur bëjnë e si të pafajshëm? Ku për çdo problem që hasin ta rrasin.
Të zë frika të kthesh sytë nga puna që ke në dorë se ka " plasur". Njëri më thotë ma rrufsh e tjetri ma hënksh..
Vërtet janë 50 e kusur online anëtarë por mungon cilësia e debatit
I vërtiten të njëjtës temë më puç ta puç!
Ehh?‍♀️
Kush tka merzit ?
 
Për ça te flas?
Ça temash?
Ku i pari ofendon të dytin e i treti të parin?
Janë ndarë grupe grupe dhe ofendojnë atë më të " dobëtin"? Që është i ndarë nga tufa dhe e shpallin armik të popullit?
Kur vijnë të " rinjë" të maskuar apo kur vijnë fringo dhe skanë haberin e debatit por bëjnë chit chat kudo..
Për ça teme të lirë? Ku bullizojnë? Nxjerrin vrer e me gërma, marrëdhënie fake, paragjykojnë, dinë më shumë për ty se sa vetja jote.
Po kur bëjnë e si të pafajshëm? Ku për çdo problem që hasin ta rrasin.
Të zë frika të kthesh sytë nga puna që ke në dorë se ka " plasur". Njëri më thotë ma rrufsh e tjetri ma hënksh..
Vërtet janë 50 e kusur online anëtarë por mungon cilësia e debatit
I vërtiten të njëjtës temë më puç ta puç!
Ehh?‍♀️
Kot sthem une je shum per tu vlersu ke shum te drejt....cdo germ e jotja qe ke shkruar bravo moj vajz lum familja per karakterin edhe inteligjencen qe ke kurr mos ndrysho armiku me i keq i vetes esht vetja jon
??
 
Last edited:

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.