Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ta bejm mos ta bejm !??

Aşk

?Pain gives lessons and lessons changes persons
BlacK LoVe
Regjistruar më
Maj 23, 2018
Mesazhe
19,808
Te gjitheve na ndodh. Qe ne jet te pendohemi nga veprimet tona ...ose me njerez ...ose te gjith e ndajme lumturin gezimin tone me dike pa e ditur qe ne te vertet ai personi sma i do tmiren apo na i do ...keni gjera qe i keni bere ne jet e jeni penduar. Ndoshta me kalim kohe ...ose gjera qe do doje qe dikush mos ti provonte i ndajme kto sebashku duke mesuar apo ndimuar njeri -tjetrin sot bota njerezore eshte bere shum e ashper sa me shum rritemi me shum kemi dhimbje ....meshkuj qe rrafin femra ...femra qe shkatrrojne familje. ju ka ndodhur ndonjer te bejeni pjes e nje rasti app qoft e dicka nga jeta juaj personale cfr do doje qe dikush mos ta bente . Ose ta bente.
 
Une personalisht . ..do thoja qe asnjer po asnjer nje femer mos te tregohet e dobet para nje mashkulli te jet e pavarur...tket pune e saj lekun e saj mos te mendoj qe cdo gje esht i dashuri saj miljoner apo e kunderta tja dij vlerat vetes mos te behet loder e nje momenti apo....objekt per te argetuar dike pasi femra nuk eshte argetim.
 
Une personalisht . ..do thoja qe asnjer po asnjer nje femer mos te tregohet e dobet para nje mashkulli te jet e pavarur...tket pune e saj lekun e saj mos te mendoj qe cdo gje esht i dashuri saj miljoner apo e kunderta tja dij vlerat vetes mos te behet loder e nje momenti apo....objekt per te argetuar dike pasi femra nuk eshte argetim.
Ta paska mor Piperja shefin e. ?
 
Ta paska mor Piperja shefin e. ?
Kush ahahahahahah lol jo jo....
Sesht per shefin qe tja haj zmr une. ..flas pa u tall ne te gjitha aspektet....pse ti mendo qe femra esht objekt qejfi ?
 
@Poker cfr keshillash do ndaje me ne nga jeta jote qe mos ti bejm....ose ti bejm ?
 
@Noah si me me shum eksper hahahahaha
Na trg pak ca duhet te bejm....e cfr jo qe te ruhemi te kemi kujdes gjera qe i ke bo vet e je pendu
 
@Noah si me me shum eksper hahahahaha
Na trg pak ca duhet te bejm....e cfr jo qe te ruhemi te kemi kujdes gjera qe i ke bo vet e je pendu
Eksperienc tek dhuna nuk jam kurr !
Tek grat qe len familjen ! Do te thoja qe ajo femer nuk futet tek kafshet e jo me tek njerzit.
sic cdo njeri edhe une jam zhgenjyer dhe sig qe do te rizhgenjehem. Njerzit kan nje zakon te keq qe dashurohen pas se keqes.
 
Eksperienc tek dhuna nuk jam kurr !
Tek grat qe len familjen ! Do te thoja qe ajo femer nuk futet tek kafshet e jo me tek njerzit.
sic cdo njeri edhe une jam zhgenjyer dhe sig qe do te rizhgenjehem. Njerzit kan nje zakon te keq qe dashurohen pas se keqes.
Nje eksperienc qe sdo e provoje kurr ! Qe e ke provu e sdo doje qe dikush tj ta perjetonte ?
 
Nje eksperienc qe sdo e provoje kurr ! Qe e ke provu e sdo doje qe dikush tj ta perjetonte ?
Dicka qe nuk e kam provuar. Hmmmmmm
Te me kapin mat ??? uroj mos te me kapin kurr ???
 
Di un ?‍♀️ Per ca perralla flasin kta mi motra .?‍♀️
un hy per qejf e kur dal nga ktu marr e ruaj me te miren .
pjesa tjeter skip .?

bej dhe ti si un ta hongsha loqken ?
Une ashtu e kom bo se ndryshe do zihesha me ter grat e forumit ????edhe me burrat ???????
 
Une personalisht . ..do thoja qe asnjer po asnjer nje femer mos te tregohet e dobet para nje mashkulli te jet e pavarur...tket pune e saj lekun e saj mos te mendoj qe cdo gje esht i dashuri saj miljoner apo e kunderta tja dij vlerat vetes mos te behet loder e nje momenti apo....objekt per te argetuar dike pasi femra nuk eshte argetim.
Ka edhe nga ato qe u pelqen te jen per argetim...
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.