Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë nuk të pëlqen te unë?

Kresha

A pretty face can never trick me
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
30,721
Besoj qe kemi dicka qe n'forum s'pelqejme tek x anetari. Fjala vjen ndonje shprehje, postim, menyre si diskuton, etj etj. Pergjigjet mundeni me i jep serioze, po edhe nese i ktheni n'humor, pa lendu te tjeret, ju flm = )


Psh mu sme pelqen te vetja se qes foto veq kafe tu pi, edhe ato veq kafe turke ?
 
Është një temë kështu...

Tema: është pozitive dredhza...its ok
 
E vrt lendon shpirti t puth nga larg tung
Patjeter lendon,nga ata qe vlejn normal te derrmon,,,por ti dhe e verteta nuk i keni mire punet,keni molen ne mes keshtu qe mos te futem edhe un ne mes bej next ti dhe puthjet e tua.?
 
Patjeter lendon,nga ata qe vlejn normal te derrmon,,,por ti dhe e verteta nuk i keni mire punet,keni molen ne mes keshtu qe mos te futem edhe un ne mes bej next ti dhe puthjet e tua.?
Edhe netin eshte gjynah ta hargjosh me njerez t tille tung bashke sa per t futmen tende n mes aq dua une pirvu
 
Qenka nervoz sme pelqen ti shoh njerezit nervoz ?
 
Ke qejf te zbrazem,?
Le qe me nje mall si ty eshte gjyna te lodhesh gishtat,,ciao .
Me njeh qe do zbrazesh se po t mw njohesh go ...sa per ngjume kam info me shume per ty ik e mos fut hundet tek comentet e mia
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.