Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Në botën e fantazisë..

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Gush 22, 2017
Mesazhe
856
Kur bëhet fjalë për filma të animuar , të gjithë mbesim içik fëmijë ( unë çik më shumë ) :p
Edhe pse i kam mësuar tanimë , mezi pres t'i rishikoj sidomos ca pjesë , sikur me qenë hera e parë..madje jo vetëm kaq , kur kam qenë e vogël shpesh herë edhe i kam imituar.

Të preferuarat e mija janë :

-Up
-Spirited Away
-Anomalisa
-Fantastic Mr Fox
-Tom and Jerry
-Peter Pan + gjithë filmat e Tinkerbellës
-Finding Nemo dhe shumë shumë të tjerë.

Për mua fantazia është gjëja më e bukur që ka ndodhur , një botë plot magji , pa limite :)

Po të preferuarat tuaja ?
 
@MrCool cili nga poweret ishe???:p
 
I kuqi :p
 
Fillonte ne ora 10 mengjes :D
 
Liza në botën e forumit :p
 
Lupen
Nils holgersoni
Haidi etj
 
Derrkuci Çufo
Nils Holgersoni
 
Last edited:
Kam pare 1 pale kukulla ne tv,tituallin nuk u'a di.
Jane ato ponit e vgla madje aty edhe kengetaren sia e kane bere pjese si poni.
Jane te bukura,2-3 here i ka dhene stacioni i kukullave ;);).
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.