Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thuaj dikujt nga NeTeDy .....faleminderit

Mirenjohje do ishte ne fakt per shume emra ketu brenda pasi cdo individ eshte nje mesim.

Kryeson @centos per mundesin e njohjes.
@Fiore per mundesin e thumbave ?
@Hera agapi ime femra e hekurt
@Nanushi dhe mesimet e tij
@Claa per miresin
@Moza per pecin
@Kiddo per embelsin
@Rrelse per jo cdo gje eshte sic duket
@Klodii per te njejtin qendrim
@Bjondina &E e cila ka qendruar gjithmon brenda kuadrit te jetes se saj
Dhe shume te tjere negativo-pozitiv qe me cdo shkrim apo argument kan dhen dicka nga vetja e tyre te cilen ne e kemi pervetesuar ne heshtje duke u formuar me teper.
Per pak harrova @Imp4ct i cili me dha mundesin e ides dhe deshiren per te provuar me patjeter shal bretkose ??
 
Mirenjohje do ishte ne fakt per shume emra ketu brenda pasi cdo individ eshte nje mesim.

Kryeson @centos per mundesin e njohjes.
@Fiore per mundesin e thumbave ?
@Hera agapi ime femra e hekurt
@Nanushi dhe mesimet e tij
@Claa per miresin
@Moza per pecin
@Kiddo per embelsin
@Rrelse per jo cdo gje eshte sic duket
@Klodii per te njejtin qendrim
@Bjondina &E e cila ka qendruar gjithmon brenda kuadrit te jetes se saj
Dhe shume te tjere negativo-pozitiv qe me cdo shkrim apo argument kan dhen dicka nga vetja e tyre te cilen ne e kemi pervetesuar ne heshtje duke u formuar me teper.
Per pak harrova @Imp4ct i cili me dha mundesin e ides dhe deshiren per te provuar me patjeter shal bretkose ??
Më vjen mirë që jam një " mësim" për ty.
 
Kurioze
Ma shtjello?
Rrela bukur ??
Nder te paktat femra qe kam respektuar ne fillimet e mija qe nuk njifja asnje 'personazh' ke qen ti dhe Debora,me pelqente shume spontaniteti jot,me duket vyrtyt i bukur tek nje person,te vezhgoja ne detaj dhe mundohesha te mesoja nga ty,isha ne nje bote virtuale qe se dija si funksiononte.
po ti je nje "mesim" per mua qe mos te me ndryshoj koha por ta ndryshoj un kohen.?
 
Mirenjohje do ishte ne fakt per shume emra ketu brenda pasi cdo individ eshte nje mesim.

Kryeson @centos per mundesin e njohjes.
@Fiore per mundesin e thumbave ?
@Hera agapi ime femra e hekurt
@Nanushi dhe mesimet e tij
@Claa per miresin
@Moza per pecin
@Kiddo per embelsin
@Rrelse per jo cdo gje eshte sic duket
@Klodii per te njejtin qendrim
@Bjondina &E e cila ka qendruar gjithmon brenda kuadrit te jetes se saj
Dhe shume te tjere negativo-pozitiv qe me cdo shkrim apo argument kan dhen dicka nga vetja e tyre te cilen ne e kemi pervetesuar ne heshtje duke u formuar me teper.
Per pak harrova @Imp4ct i cili me dha mundesin e ides dhe deshiren per te provuar me patjeter shal bretkose ??
Si e do,zgjidhe ????
273178788_5046675182114817_8864798543197329964_n.jpg
Screenshot_20220907-132538_Google.jpg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.