Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thëniet më të bukura të filmave Shqiptarë!

-Qeveria e kap lepurin me qerre, mos e thuaj ate fjale, eshte qeveri e forte kjo!
-Lepurin e kap, por jo ujkun, ai kushedi se ku bredh me kale. :D ----I madhi Pandi Raidhi
 
Ç'jane keta komunistet o Hago, myslo apo kaurre?!
-Po tani! Kaurre duhet te jene por te mire veçse . :D
 
Gjyle e madhe plasiiiii.
Dhe tani une skam ç'te bej tjeter veçse te ze e te qesh! Po po, te qesh!----NJERIU ME TOP
 
Gerrmo tare gerrmo se bishtin e qenit do te gjesh.
 
germo tare germo se qenin e ngordhur do gjesh...bishti qenit bisht qeni ngelet
 
Ah personi personi!
Ma jo personi Mato, Presioni
Presioni vogel, afer guri!
Presioni madh, larg guri!
A ç’me çan koken, ate e di une!

—-Njeriu me top
????
 
Duron Ollgë zeza duron.Unë jam Koçi. Hahahhahahahah. Shitën gomarin blenë biçikleta e çoç u duket vetja ?

(Zonja nga qyteti)
 
  • Kiss
Reactions: Iva
Germo Tare germo aty kam qenin e ngordhur

" Përballimi"
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.