Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Keni thyer zemrën e dikujt?

Njehere njoha nje vajze nga Kopenhagen.
U kuptuam nga google translate.

Ajo perpiqej te ekrani te formulonte fjalite,e une i shikoja syte.
Perendeshe pamje kish.
Te dy e dinim qarte qe s'na nevojitej google,e ish i tepert.
Nje erez e lehte i'a ngaterronte floket,e ne c'do min i sistemonte mbi 10 here.
Ne mes te nje sheshi te madh mbush me njerez,s'kish ma femer te bukur se ajo ne prani.
Jam ne dyshim se do kete kaluar ndonjeher ne te kaluaren ne ate vend me te embel buzeqeshje se c'kish ajo.

Pas nje jave di qe lotuam te dy.
S'kish hapesire per te forte. :(
 
se besoj..nuk anku njeri se mund te me ket pas ne zemer e tja kem thy
 
Po!
Sic beri dhe ai me timen!!!
 
Last edited:
Me shume dyshoj se kane bere sikur ua kam thyer..
 
Un fatmirsisht shkoj mbas atyre qe jan te pa shpirt dhe te pa zemert, kshu qe skam thy asnji zemer deri msot shyqyr zotit! Lol
 
Un fatmirsisht shkoj mbas atyre qe jan te pa shpirt dhe te pa zemert, kshu qe skam thy asnji zemer deri msot shyqyr zotit! Lol
Kot nuk je singel ?????
 
Po, por pa vetdije
 
Kot nuk je singel ?????
Cte bej un e mjera, nuk me perballojn dot, im too sweet for them, velen direkt! Speaking sweets, sma dhe qe sma dhe nji kafe dhe desert qe ngordhshhh ishalla kerrnac i dreqit ?
 
Cte bej un e mjera, nuk me perballojn dot, im too sweet for them, velen direkt! Speaking sweets, sma dhe qe sma dhe nji kafe dhe desert qe ngordhshhh ishalla kerrnac i dreqit ?

Amore...ti je si sherbeti me krype. E embel si recel limoni e si liko hithrash.
Sa here me ngrihet sheqerri me thote doktori ngele duke menduar per Alesian.
Renc e thyefsh takat, kaq e mire je sa dhe fjalet sme dalin nga goja se si turshi lakre me lejne shije.
Zemren ta hongsha se e ke si shega e pabere.

Kiss kiss me dashni prush xjarr. Lol
 
@Dorina me ka thyer zemrën time që e kam si kazan për të larë rreckt e shamit kur qanim se bashku nëpër kinema duke parë transformersat.
Ah ti o gocë që me flokët e tua kacub kisha në plan ti prisja e me to të ngrohja zemrën time këtë dimër. Tani me duhet te blej uje me gaz për ngrohje. Lol

Dhe them me..për mua je si ai ylli që e mbulojnë retë e zeza në qiell. Je thesi me miell për urim time shpirtërore, uje çezme i paklorinuar.

Ti për mua je si oxhaku që sndizet kurrë, si pema e vitit të ri që është lënë në një cep të shpie e stolisur plot me dhurata. Ah ti që e bën zemrën time të vuaj pak jo shumë. Ti je e para dhe e fundit andej nga mesi.

Ja pra fjalët e mia mjaftojnë për të shprehur që me je si shiu që të lag në palcë.

Me shume dashni të perveluar e të percelluar

Gjithmon i joti,

Titan

Lol
 
@Dorina me ka thyer zemrën time që e kam si kazan për të larë rreckt e shamit kur qanim se bashku nëpër kinema duke parë transformersat.
Ah ti o gocë që me flokët e tua kacub kisha në plan ti prisja e me to të ngrohja zemrën time këtë dimër. Tani me duhet te blej uje me gaz për ngrohje. Lol

Dhe them me..për mua je si ai ylli që e mbulojnë retë e zeza në qiell. Je thesi me miell për urim time shpirtërore, uje çezme i paklorinuar.

Ti për mua je si oxhaku që sndizet kurrë, si pema e vitit të ri që është lënë në një cep të shpie e stolisur plot me dhurata. Ah ti që e bën zemrën time të vuaj pak jo shumë. Ti je e para dhe e fundit andej nga mesi.

Ja pra fjalët e mia mjaftojnë për të shprehur që me je si shiu që të lag në palcë.

Me shume dashni të perveluar e të percelluar

Gjithmon i joti,

Titan

Lol
Haahhahaahhahahahhahahhahhahahgagagga
O kafshë
Ishalla stë lexon @Moonlight
 
Cte bej un e mjera, nuk me perballojn dot, im too sweet for them, velen direkt! Speaking sweets, sma dhe qe sma dhe nji kafe dhe desert qe ngordhshhh ishalla kerrnac i dreqit ?
pse shkon mbas atyre ???
 
Apo don me ma thy ???
Apo po don me ta thy!!!!!
Me ty e kam me ty

Ehhhhhhhhhgg sa kam thy e sa here ma kane << plagos >>
Sa here kane qitt lot per mua... e sa here une kam qit kos

Te shkuara I qofshin
 
Amore...ti je si sherbeti me krype. E embel si recel limoni e si liko hithrash.
Sa here me ngrihet sheqerri me thote doktori ngele duke menduar per Alesian.
Renc e thyefsh takat, kaq e mire je sa dhe fjalet sme dalin nga goja se si turshi lakre me lejne shije.
Zemren ta hongsha se e ke si shega e pabere.

Kiss kiss me dashni prush xjarr. Lol
Eh cma hape oreksin me keto turshi e lakra o te hapsha trut e kokes. You are so romantik in your own crazy weird little way lol.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.