Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shofera më të mirë meshkujt apo femrat!

Realiteti meshkujt sh te pakta jan ato femra qe din te ngasin mire.Mbase f osht me e kujdesshme por edhe me 20 ore me mir nisu me kembe ? plus mos na kujto parkimin se aty bojm drift ?
 
Edhe pse jam shofere e shkelqyer vete,
Mendoj se meshkujte jane me te mire.
Sado ta mohojme por prape meshkujt jane me te mire.
 
Sipas statistikave burrat e kane shume me te larte % e aksidenteve..dhe i bie qe grate jane me te kujdesshme ne timon.
 
Sma do menja:
Mendoj se grate hutohen me shpejte sesa burrat ne timon.
 
Sipas statistikave burrat e kane shume me te larte % e aksidenteve..dhe i bie qe grate jane me te kujdesshme ne timon.
Sipas statistikave burrat e kane shume me te larte % e aksidenteve..dhe i bie qe grate jane me te kujdesshme ne timon.
po nrm qe burrat e kan me se 99% jan burra ne timon po simas statistikave tuja i bje kjo qe o nuk je shofer ose ske ngel nai her mas nai femre ne semafor se te kap 6 her e kuqja :p
 
po nrm qe burrat e kan me se 99% jan burra ne timon po simas statistikave tuja i bje kjo qe o nuk je shofer ose ske ngel nai her mas nai femre ne semafor se te kap 6 her e kuqja :p
Kam ngel kur marrin kthesen ne rruge?
Fola sipas statistikave.
 
Kam ngel kur marrin kthesen ne rruge?
Fola sipas statistikave.
po pra 5 % ne gjith boten jan femra shofere ca statistikash do mo :p dihet se po ra njeri ne kanal para ka pas i femere :p qe iken si ato pijanecet ne rrug :p
 
ate mendoj edhe un nuk eshte se hutohen me shpesh po jan shum te hutuara :p
Na marrshi t keqen!
Shifni veten e juj qe hypni tape ne timon e shkoni si te terbuar dhe kur jeni esell,pa permen ktu dhe rregullat qe i shkelni gjithmon tu kujtu se rruga o e gjitha e juaja...le pastaj kur kalon naj pjeshk ka trotuari harroni ku jeni e cfare po beni;)
Shkurt femrat jan me te kujdesshme ne timon :)
 
Na marrshi t keqen!
Shifni veten e juj qe hypni tape ne timon e shkoni si te terbuar dhe kur jeni esell,pa permen ktu dhe rregullat qe i shkelni gjithmon tu kujtu se rruga o e gjitha e juaja...le pastaj kur kalon naj pjeshk ka trotuari harroni ku jeni e cfare po beni;)
Shkurt femrat jan me te kujdesshme ne timon :)
e para varet per ke po flet e dyta spi alkol e treta jeni te kujdesura jam dakord po jeni burim aksidenti :D femra o me la enet rrobat me hekuros me knoq burrin edhe me majt kalamojt :D pjesa tjeter eshte per burra
 
A lumi ti per mendjen qe paske ?
Permbaju temes mos kalo ne ofeza kundrejt femrave ;)
E zoti te dhente durim ne trafik kur te rastisesh i rrethuar mes femrave :D
 
Une s'ofendoj femer,perndryshe i dua ato. :D

Sa per temen kur thojne me te mira femrat ne timon,po sjell

vetvrasje-620x330-780x439.jpg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.