Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nostalgji per.........

Po e nis une atehere:

Ndjej nostalgji per femijerine time shoqerine qe kam pas ateher ne kopesht,shkolle,etj.
Nostalgji per ate qetesine dhe boten feminore qe smundej askush ta prishte.
Ehhhhhhh Nostalgji per shume e shume gjera:
Sikur ta ktheja kohes pass.......
 
ndjej nostalgji per kohet kur luja lojen "peta" me gur lol..jemi rrit ne nje kohe tbukur ku ska pas xbox, cel, ipod, ipad ejt ejt..ku prinderit duhet tna fusnin nshpi me zor se nuk donim te hynim! .Kurse tani .prinderit duhet ti luten femijve te dalin jasht se ngelen para pc...tv. Eh me det.
 
Dhe unë si ty
Por më ka marrë malli të rris një mace dhe jo të rris talking Tom:p
ndjej nostalgji per kohet kur luja lojen "peta" me gur lol..jemi rrit ne nje kohe tbukur ku ska pas xbox, cel, ipod, ipad ejt ejt..ku prinderit duhet tna fusnin nshpi me zor se nuk donim te hynim! .Kurse tani .prinderit duhet ti luten femijve te dalin jasht se ngelen para pc...tv. Eh me det.
 
???????????
Po burri dhe gruja ke lujt ti?
 
Nostali per ato karrocat me guzhineta,qe kom lujt aq shume. Se une jam nis per cun e kom dal goc.
??????
 
Nostalgji per vitet e Universitetit. Kohe te bukura qe nuk harrohen lehte.
 
E di qe si mungoj njerii ndaj jam.ok :p sme.zen.lemza e asgje flej si qingj
 
Ndjej nostalgji per femijerin si edhe per jeten studentore.
Kur dilnim xhiro rrugeve te qytetit,hidhnim kunja njerezve.
Kur qeshnim qe te na degjonin te gjithe.
Mbremjet e zhurmshme.
Eh me merr malli vertet.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.