Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nje shkrim qe te ve ne dileme me veten se ku ben pjese si individ :p

Vetem per femrat qenka bere Ky sondazhi ? Nje sulm tjeter ndaj tyre . ?‍♀️

Me sa kam vene re femrat jane shume me te mira dhe te sukseshme ne pergjithesi , se meshkujt .

Megjithate, pamja fizike Nuk eshte primare ne k’te rast per te dyja palet, por menyra e komunikimit, perceptimit dhe terheqjes .

Te pergezoj per kete shkrim i ke ren pikes ?
edhe pse @InFeRnO eshte nje cun i pashem dhe mjaft i edukuar per dallim nga disa monstra ktu.
me vje keq per temen qe e paskam hap....!!
Gjithsesi une per pjesen time mundem te them lirisht me aq vite sa kam frekuentu chatin shqiptar dhe pake-a-shume dy forumet e albanis mundem te them pa dashur te bej dikend te ndihet keq, se meshkujt qe kam pa aty jan 90% tmerr si nga pamja edhe nga edukata e cdo gje tjeter.
Femrat nuk ma do mendja te jen aq Monster me qe i kam par disa edhe ne forum, jan okay per dallim nga meshkujt.

Kshu qe njehere shikoni veten pasqyre o njerz mrapa vlersoni ??
 
Te pergezoj per kete shkrim i ke ren pikes ?
edhe pse @InFeRnO eshte nje cun i pashem dhe mjaft i edukuar per dallim nga disa monstra ktu.
me vje keq per temen qe e paskam hap....!!
Gjithsesi une per pjesen time mundem te them lirisht me aq vite sa kam frekuentu chatin shqiptar dhe pake-a-shume dy forumet e albanis mundem te them pa dashur te bej dikend te ndihet keq, se meshkujt qe kam pa aty jan 90% tmerr si nga pamja edhe nga edukata e cdo gje tjeter.
Femrat nuk ma do mendja te jen aq Monster me qe i kam par disa edhe ne forum, jan okay per dallim nga meshkujt.

Kshu qe njehere shikoni veten pasqyre o njerz mrapa vlersoni ??

Se ka ba inferno sondazhin lol mos keqkuptohesh un thjesht e mora nga diku dhe e hodha ktu :))
 
Flm Jorina

P.O. na thuaj nga I ke pare 90% ti moj ?! Na hiq kuriozitetin : p

nese te pergezova per komentin nuk dmth se guxo ta maresh mireqenien time si dobesi.
i kam pare mi nga YouTube :D
 
nese te pergezova per komentin nuk dmth se guxo ta maresh mireqenien time si dobesi.
i kam pare mi nga YouTube :D

Jo mi jo ... thjeshte u bera kurioze se ku I paske pare ti k’te 90 per qindesh, Aq.

Ne utube :unsure:

Gjithe te mirat , Jorina : )
 
Jo mi jo ... thjeshte u bera kurioze se ku I paske pare ti k’te 90 per qindesh, Aq.

Ne utube :unsure:

Gjithe te mirat , Jorina : )


I kam postu ne YouTube mi, ca ke ti?
Menove se flase ne air??
90% i ke si zombie, Monster, xhinde etc
Nese qen ndryshe qofsha e share lol
 
I kam postu ne YouTube mi, ca ke ti?
Menove se flase ne air??
90% i ke si zombie, Monster, xhinde etc
Nese qen ndryshe qofsha e share lol

Une mendova qe Po ben shaka, e ti behesh akoma me interesante : p

Nuk e di Jorina , sepse Nuk te Njoh ... por na sill ndonje link /fakt... meqe qenka puna kshu : )
 
Po mi tani fakte per ty ja ti bej gati loooil
as une ste njoh mi teze, kto kan dal ne YouTube qe ne 2017 tani nese i ka bo skerndi naj ndryshim nuk r di ???
 
Te pergezoj per kete shkrim i ke ren pikes ?
edhe pse @InFeRnO eshte nje cun i pashem dhe mjaft i edukuar per dallim nga disa monstra ktu.
me vje keq per temen qe e paskam hap....!!
Gjithsesi une per pjesen time mundem te them lirisht me aq vite sa kam frekuentu chatin shqiptar dhe pake-a-shume dy forumet e albanis mundem te them pa dashur te bej dikend te ndihet keq, se meshkujt qe kam pa aty jan 90% tmerr si nga pamja edhe nga edukata e cdo gje tjeter.
Femrat nuk ma do mendja te jen aq Monster me qe i kam par disa edhe ne forum, jan okay per dallim nga meshkujt.

Kshu qe njehere shikoni veten pasqyre o njerz mrapa vlersoni ??
O gazetarja ime ti ?? o gjenifer llopezi im ?
 
Sipas nje sondazhi qe kam lexuar ne lidhje me chatet shkruhej qe 70% e femrave qe futeshin ne chat ishin jo te bukura ndersa 30% ishte pjesa e te bukures .
Ndoshta mund te jete e vertete duke qene se ketu ndihen te sigurt pas anonimitetit?
 
Ndoshta mund te jete e vertete duke qene se ketu ndihen te sigurt pas anonimitetit?
Kjo eshte 1 nder arsyet mbase..
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
Ndoshta mund te jete e vertete duke qene se ketu ndihen te sigurt pas anonimitetit?

Nga e nxorre k’te arsyetim ti , bashke me k’te tjetrin lart ? Apo gjithmone duke u mbeshtetur tek vetjA e jote?

Ps ... eshte virtualitet o njerez , askush Nuk eshte I e detyruar , qe te imponohet ,manipulohet e te paragjykohet nga paragjykime te tilla ... dhe ky fakt , Nuk ka se perse te arrije ne dilema te tilla .

Ne lidhje me temen ... eshte absurde qe sulmohen dhe paragjykohen femrat, nderkohe qe te pakten une vete personalisht , mendoj dhe shikoj te kunderten ... edhe perse e kam theksuar , qe pamja Nuk eshte primare per te dyja palet ne k’te rast .
 
Nga e nxorre k’te arsyetim ti , bashke me k’te tjetrin lart ? Apo gjithmone duke u mbeshtetur tek vetjA e jote?

Ps ... eshte virtualitet o njerez , askush Nuk eshte I e detyruar , qe te imponohet ,manipulohet e te paragjykohet nga paragjykime te tilla ... dhe ky fakt , Nuk ka se perse te arrije ne dilema te tilla .

Ne lidhje me temen ... eshte absurde qe sulmohen dhe paragjykohen femrat, nderkohe qe te pakten une vete personalisht , mendoj dhe shikoj te kunderten ... edhe perse e kam theksuar , qe pamja Nuk eshte primare per te dyja palet ne k’te rast .
Ti o ben o je ?? Eshte sondazh o nuk e ka thene as inferno as iva ceep calm lexoe edhe iher nga fillimi temen
 
Ti o ben o je ?? Eshte sondazh o nuk e ka thene as inferno as iva ceep calm lexoe edhe iher nga fillimi temen

P.O. sondazh pra sondazh ... sondazh ne ajer. Pa baza .

E kujdes me k’to termat.. o ben o je .
 
Me baza pa baza ku di un kam intepretuar ate qe kam lexuar .nuk te pelqe eshte pjese tjeter ajo zgjidhe me veten ate :)
 
Interpretime/supozime... qe u mundova qe ti kuptoj ... apo me qarte te te kuptoj ty , se nga I nxjerr k’to supozime /interpretime.... pa baza, ne ajer.

Gjithsesi tashme eshte e qarte.. qe vijne nga tipi I tipikut, ne pergjithesi .. ashtu sikurse edhe sondazhi.

Gjithe te mirat
 
Ehaaa
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.