Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Operacionet plastike!! Pro/ kundër?

Un per vete e justifikoj nderhyrjen estetike vetem ne rastin e lindjeve me difekte si hunda,veshet ose ne rastet e aksidenteve shperfytyruese. Ne te kundert e mire eshte te mos bejme nderhyrje por ta pranojme veten tone ashtu si na ka krijuar perendia!!
 
Unë jam pro OP të gjithë duhet të dukem sic dëshirojn vet. megjithatë në masë. nuk duhet të behet Pamja artificiale apo edhe të shpërfillet Pamja komplet. Një disaster OP plastike është donatela versace dhe kështu askush nuk duhet të duke dhe të paguajë siper per disaster dhe lek. :)
 
Ndihem shumë mirë me atë që shoh në pasqyrë.

Sa i përket operacioneve jam pro për personat që kanë vertet nevojë dhe jo ekzagjerimet e tepërta.
 
Une jam PRO
Secili duhet te beje ate qe deshiron dhe te ndjeje.
 
Pak rëndësi ka kjo , e rëndësishme është çfarë i bëhet kur operacioni dështon ?!

Ose një tjetër sipër ? : /
 
Nje gje nuk e kuptoj..Ça u pelqejne buzeve te fryra?? Ne 100 raste qe kam pare, 99 dukeshin mysybet, ibret, katastrofe.
 
Kundra.
Çdo njeri mashkull apo femer duhet ta doj veten ashtu siç ështe.
Imagjino pak tdukeni sii tollumbac ii mbush me uje si puna Luanes,tjetres tjetres.
Apo tperfundoni si Donatella Versace.
 
Epo kur te na varen e duan pak ngritje??.Po pas 40 ndoshta
 
Tema: pro cdo njeri e mban vet mbi shpatulla koken e tij demokraci jemi sot po behen burrat gra u be nami se fryn buzet aPo fryn gjit femrat ☺!
 
Jam kunder plotesisht:
Un jom ke realja gjithmone.
Ku ka ma mir se natyrale sic te ka bo zoti.
Edhe ato qe i bojne keto gjona do vi nje dite qe do bohen pishman pwr mendimin tim.
Mendoj se kirurgjia plastike te shperfytyron te humbet komplet origjinalitetin.
 
nese do ishte nevoj pro a nese behet sa per te fry b. Dhe gjoksin me silikon Kunder!

Ps: zakonisht i bejn persona me mangesi intelecti dhe mangesi karakteri se ska me cfare te prezentohet dhe normale do mundohet te shitet me b, me silikon (si transe)
 
Ne kete bote materialiste dhe ku paraqitja e jashtme jep kredite te mira duhen bere aty ku duhet dhe me mase jo si IVA aliko gjej vrime e fut Botox. :D
 
Shqetesimi k’tu Nuk jane njerezit ordinere , por ato profesioniste qe e tejkalojne limitin .

Megjithate jam pro ne pergjithesi, pasi fundja fundit tjetri:tjera .. mund te beje c’te doje me lirine e tij /saj ,
 
Shqetesimi k’tu Nuk jane njerezit ordinere , por ato profesioniste qe e tejkalojne limitin .

Megjithate jam pro ne pergjithesi, pasi fundja fundit tjetri:tjera .. mund te beje c’te doje me lirine e tij /saj ,


@Zana dakord cdo kush te beje cfare te doje, ama nuk ka lidhje fare silikoni me estetiken dhe gjen e bukur.

Imagjino ta kem ne shtrat nje Mashkull me trupin prej silikoni, se ke Iden sa do Isha shpifur.
Normale se duet mirmbajt trupin ama me Sport me ushqim te shnetshem.
Cte duhet nje femer/mashkull azmatik me buze te lopes ne krahe me silikon ne surat ta shpif.....


Dakord jam vec nese ska rrug tjeter, nese nje individ ka Probleme shendetsore, accident apo nuk ka rrugdalje tjeter.
Ca do behej sikur te gjith te mbushnim trupin me silikon, ku eshte ktu individualiteti...do ishim te gjith copy paste si Transe (spaku transet e kan te nevojshme arsye ndrimi gjinis)
Disa femra me vetullat tattoo me thonj plastike me gjoks me silikon me floke plastike te vura, nuk e di pz pran tyre me duket vetja shume e mire dhe sa her i shof mr duken si Burra qe mundohen me zor te behen Femra. Wehhhhh
 
Ca bohet Tema kerkon mendim kunder apo pra SHQIPTARET vazhdojn paragjykimet talljet ofendimet sharjet ??? Kot skan then ata te lart sbehet shqiperia me shqiptar ☺!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.