Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Humor pa kufi ......

Ne nje fabrike ne pushimin e drekes, dy pronaret dhe nje nga puntoret po diskutonin rreth seksit.
Puntori thoshte se seksi esht qejf, ndersa dy pronaret thoshin se seksi esht pune qe duhet bere.
Secili mbante qendrimin e tij, derisa puntori nxehet dhe u thot: Seksi esht qejf, prandaj e beni vet, se po t'ishte pune do ma linit mua ta beja..
 
Hyn babai në dhomën e vajzës së tij, ajo nuk është, ndërsa mbi krevat një letër. Menjëherë nisin t’i shkojnë nëpër mend gjërat më të këqija. Merr letrën dhe e hap:

I dashur baba,

Më vjen keq që ju njoftoj në këtë mënyrë se jam larguar nga shtëpia me të dashurin tim. Më në fund e gjeta dashurinë! Vetëm sikur ta shihnit çfarë tatuazhi të ëmbël që ka dhe sa i egër duket mbi motoçikletën e tij. Dhe jo vetëm kaq...

Më në fund jam shtatzënë, i dashuri më thotë se do të jemi të lumtur në shatorin e tij buzë malit dhe dëshiron të kemi shumë fëmijë. Kam zbuluar po ashtu se marihuana nuk është e dëmshme, prandaj kemi vendosur që ta mbjellim në mal që për çdo rast të kemi nëse na mbaron kokaina dhe ekstazisi.

Nga ana tjetër, shpresoj që shkenca të gjejë sa më shpejtë ilaçin kundër AIDS-it që të më shërohet i dashuri, sepse e meriton. Babi, nuk dua të shqetësohesh për mua, tash kam 16 vjet dhe kujdesem për vete, në fund të fundit, i dashuri im është 50 vjeç dhe ka përvojë jetësore, nga pesë martesat e mëparshme ka 11 fëmijë. Ai më jep këshilla të shumta për të marrë vendime, si p.sh. kur vendosa ta ndërroj fenë.

Shpresoj të të takoj së shpejti që t’i njohësh nipërit dhe mbesat tua.

P.S. Po bëj shaka, kam shkuar te shoqja.

Vetëm desha të të tregoj se ka gjëra shumë më të tmerrshme sesa notat e këqija që i kam marr në gjysmë vjetor e që do t’i gjesh në vitrinë.

Të dua!
 
Gjirokastriti ben aksident...

Perplas makina nje gjirokastrit...

Sic ishte i shtrire ne asfalt, nxjerr telefonin dhe ben nje telefonate. Shoferi, i tmerruar, del nga makina dhe i thote:

- Zoteri, jeni mire?
- Ju lutem zoteri, me falni!
- Ju lutem mos e telefononi policine e di eshte faji im!
- Ju lutem me falni!
Ne ate moment, personi pergjigjet ne telefon dhe gjirokastriti i thote:
- Alo, grua... Me ka perplasur makina.
- Mos bej gjelle sonte sepse do ha nga spitali...
 
Takohen dy kusherinj nga vlora dhe vazhdojn e pyesin njeri-tjetrin:
-kusho he mo e mori motrra provimin?
-k**** mori
Po ti kusho si doli motrra , e mori?
-epo ja o kusho e mori , ashtu me brek neper kemb :p
 
Pas euforisë së Vitit të Ri, një prostitutë e pyet tjetrën:
  • Çka ke kërkuar nga Babadimri?
  • 50 euro, njësoj si nga të gjithë të tjerët…
 
Po kthehet gruaja në shtëpi pas punës dhe e sheh burrin e vet duke qarë.
Çkemi i dashur? Çka nuk është në rregull?
"A të kujtohet 12 vite më parë, kur të lash shtatzënë e babi yt më kërcënoi se do të më fus në burg nëse nuk martohem me ty?"
"Po."
"E po, sot do është dita që do të kisha dal prej burgut."
 
Mesusja : - Çfar doni te beheni kur te rriteni??
Goni : - Une dua te behem eletricist
Miri : - Un dua te behem doktor
Elsaa : - Une dua te behem mama
Mesusja : - Po ti beni
Beni : -Une do ndimoj Elsën te ralizoj endrren e saj.
 
3 gra po bisedonin me njera tjetren per forcen e gruas ne shtepi.
E para thote
– Un i dhash burrit te lante rrobat,ditene e pare spash gje,po diten e dyte i kishte lare ama.
E dyta thoshte:
– Un i thash burrit te bente pazarin,diten e pare spash gje po nga dita e dyte e kishte bere shyqyr.
E treta thot:
– Un i thash burrit nje dite te me hekuroste rrobat,diten e pare spash gje,nga dita e 6 kam filluar te shof pasi mu ul pak e enjtura e syrit.
 
Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket
– oh me fal,nuk ju vura re,se jam i habitur ngaqe kerkoj gruan.
Ah edhe une po kerkoj gruan thote dhe tjetri.
po me thuaj si eshte gruaja jote nga paraqitja.
1,80 e gjate… bionde …..e holle …nje fytyre engjelli…te ndenjura
perfekte….gjoksin 4.
Po e jotja si eshte?
Lere me mire timen po ec e kerkojme tenden
 
Nje shofer autobusi shtypi nje gomar! Ne vendin e ngjarjes u mblodhen shume njerez,papritur u duke dhe ti. Bobo tha shoferi erdhi vllaj i viktimes.:

Like ti qe e kuptove.
 
Dy shok tu fol pun grash .
I thot njoni ... lene se aq barceleta din gruja ime as ne libra nuk gjen .
Ky tjetri ja pret , per zoten eshte e lezetshme , kaq shume kena qesh dje , sa kena ra prej shtratit :tearsofjoy::tearsofjoy:
 
Ta kish’ ditur Don Kishoti qe do çpiknin fejsbukun, nuk do ish’ marre me mullinjte e eres
 
Nje burre i martuar shkon ne nje hotel me te dashuren,
dhe mbas disa perkedhejesh, ajo i thote..
- Sadik e di cfare do te me pelqente me shume ?
- Cfare ? tha Sadiku...
- Te beja dashuri me ty, po pa mjeker.
Po Sadiku nuk ishte dakort
- Degjo vogelushe nese do ta hiqja mjekren, ime shoqe me siguri do te me vriste.
E dashura u shtremberua pak ne fytyre, duke bere rolin e te dashuruares e mbas disa castesh te zjarrta, ja mbushi mendjen dhe Sadiku u rrua.
Kur arriti ne shtepi ishte shume vone dhe pa bere zhurme u zhvesh e hyri ne krevat te e shoqja, padashje beri zhurme dhe e shoqja u zgjua, ajo ja vendosi duart ne faqe e i thote...
- Qamil cfare ben ketu ti ? A e di se nga momenti ne moment vjen im shoq dhe na vret te dyve...
 
Ne nje fshat kur tradhetonin grate thuhej u ka rreshqit kemba dhe rrezohen. Shkojne grate ne Kishe me u rrefy te prifti dhe i thojne te gjitha nje pas nje ne dhomen e rrefimit:-Ate kam ba mekat me ka rreshqit kemba e jam rrezu,a thu me fal zoti? Prifti i cuditun cpune ka me mekatet se te rreshqet kemba e rrezohesh u thote po moj bija ju fal zoti !!! Nejse bahet merak prifti perdite tnjajtin rrefim e niset ky shkon te kryetar komunes e i thot zoti kryetar shtroje rrugen se ngelen grate duke ju rreshqit kembet e po rrezohen....Hahahahaha fillon e qesh kryetari...Mos qesh ka kthen prifti se edhe gruja jote a rrzu nja 3-4 here
 
Shkon burri ne banjo ishte ba kaps dhe tu u shtrengu me dal me u liru i shkreti shkon gruja e i fik driten pa dashje !!!
O gru a ti e fike driten e pyt burri? Po i thote gruja !!!
A mire se mendova qe me plasen syte :D :D :D
 
Hahahahahahahahahahahahahahahagahahahahaha
 
1 shofer fugoni e kishte nda menjen femra e pare qe do hypte ne fugon o me nder o me zort do e bente me te....tu ec ky i qet doren 1 plake.....apaaa thot ky ca fat leshi kam....nejse e merr plaken ku e tu ec i thot kshu kshu.....le tkeqen nana se jam e vjeter i thot plaka.....skam ca me ba se e kam ba plan edhe nuk e kthej mrapsht....e nejse nal fugonin ky e shkojne poshte ne do ferra e fillojne kta....kur maron pune i thote plakes vishu e ec po te pres ne fugon....prit ky ska prit ky ska....del ky shkon poshte kur e sheh plaken shtrite prape....mos thot paska vdek....qou i thote ky se do ikim.....a bir i thote plaka se kam 20 vjet pa mi rehatu brinjte po mle ta shijoj dhebpak :D :D
 
Na jan mush rrugt tona
Cdo femen mban 2 telefona
mendt e shkurta flokt e gjata
ku i xen dita si xen nata

Gjokset dalin si ballkone
I kan mush me silikone
floket t‘lyme vend pa vend
n‘kry asnji pare mend

Strecet njit mas trupit
Bëtha jasht pa pik turpit
Shpina jasht, gazep e me kthesa
Nuk gjen kepuc nan 45-sa

Ecin rruges si topmodele
vesh krejt si teveqele
t’veshuna me nji fustan
qe as bëthen sia mlan
kraht e holla si bisht furket
qe i majn nji çante si sob buket

Rrin tan diten tu rujt lop
dhe ne mramje hin ne Europ
Sillen rreth djemve tan teka
dhe i kerkojn **** diskoteka
...!!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.