Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Secila shenjë horoskopi ka një shprehje (QUOTE) që i përshtatet, zbuloni tuajën!

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 27, 2017
Mesazhe
11,141
c525f76b2e032aa010609a9717a917ce_L.jpg

Kush më mirë se shprehjet e thëna nga njerëz të mëdhenj, mund të na përshkruajnë ne më së miri? Sa e sa herë mund ta keni gjetur veten në ndonjë shprehje të caktuar. Edhe në këtë artikull, mund të gjeni veten më së miri te shprehja që i përshtatet shenjës tuaj të horoskopit, bazuar në karakteristikat e gjithësecilës. Zbulojeni si më poshtë:

Dashi – “Jam zotëruesi i fatit tim. Jam kapiteni i i shpirtit tim” (William Ernest Henley)

Demi – “Ajo që nuk të vret, të bën më të fortë” (Friedrich Nietzsche)

Binjakët – “Një ditë e kaluar pa qeshur, është një ditë e çuar dëm” ( Charlie Chaplin)

Gaforrja – “Në fund vetëm 3 gjëra kanë rëndësi: Sa shumë ke dashur, sa me bujari ke jetuar, dhe sa në paqe i lë të shkojnë gjërat që nuk janë për ty” (Buddha)

Luani – “Dashuria jote më bën të fortë, urrejta më bën të pa ndalshëm (Ronaldo)

Virgjëresha – “Nuk ke jetuar sot, nëse nuk ke bërë diçka, për dikë që nuk mund të ta kthejë” (John Bunyan)

Peshorja – “Kur të ndalosh së prituri që njerëzit të jenë perfekt, do fillosh t’i pëlqesh për atë që janë” (Donald Miller)

Akrepi – “Të jesh burri më i pasur në varreza, nuk më intereson mua. Të shkosh në krevat çdo natë me shpresën se ke bërë diçka, kjo më intereson” (Steve Jobs)

Shigjetari – “Udhëto sa më shumë të mundesh, sa më larg të mundesh. Jeta nuk është për të jetuar në të njëjtin vend”

Bricjapi – “Ty të është dhënë jeta; është detyra jote të gjesh diçka të bukur në të, nuk ka rëndësi sa e vogël është” (Elizabeth Gilbert)

Ujori – “Qëllimi në jetë është t’i ndihmojmë të tjerët. Dhe nëse nuk i ndihmojmë dot, të paktëm mos t’i lëndojmë” (Dalai Lama)

Peshqit – “Gjëja më e bukur që mund të provosh, është të duash dhe të të duan” (Moulin Rouge).
http://www.intv.al
 
Bricjapi – “Ty të është dhënë jeta; është detyra jote të gjesh diçka të bukur në të, nuk ka rëndësi sa e vogël është” (Elizabeth Gilbert)
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
Peshqit – “Gjëja më e bukur që mund të provosh, është të duash dhe të të duan” (Moulin Rouge).

Hmmmmm mbetet per tu par
Pas sure sure
 
Ky i demit paska qen tap mduket
 
Virgjeresha:-Nuk ke jetuar sot,nese nuk ke ber dicka,per dike qe nuk mund te ta ktheje"(John Bunyan)
 
Demi – “Ajo që nuk të vret, të bën më të fortë” (Friedrich Nietzsche)
 
Shigjetari – “Udhëto sa më shumë të mundesh, sa më larg të mundesh. Jeta nuk është për të jetuar në të njëjtin vend”

??
 
Ai buda e paska gjet per mua....
 
Bricjapi – “Ty të është dhënë jeta; është detyra jote të gjesh diçka të bukur në të, nuk ka rëndësi sa e vogël është” (Elizabeth Gilbert)
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.