Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

Jane imponues dhe manipulative ne pergjithesi , Por nuk jam e sigurte nese ka te beje me faktin
qe jane Shqiptare apo meshkuj. Pasi meshkuj te tille ka ne mbare boten ... so etikimi nga fakti qe jane thjeshte Shqiptare... it’s not really correct .
 
Jane imponues dhe manipulative ne pergjithesi , Por nuk jam e sigurte nese ka te beje me faktin
qe jane Shqiptare apo meshkuj. Pasi meshkuj te tilla ka ne mbare boten ... so etikimi nga fakti qe jane thjeshte Shqiptare... it’s not really correct .
At first!!!! Can u writte and speak good albanian ??
E dyta ska pyll pa derra
 
Njeri nga ata shume.....
 
@Zana jam burre i martum une a te keqen skam kohe tju mesoj hapat e pare ne karriere juve.
 
@Zana jam burre i martum une a te keqen skam kohe tju mesoj hapat e pare ne jarriere juve a te keqen

Nuk me intereson fare se kush je ti e as statusi i jot.

paskemi ngelur te na mesosh ti , vazhdo tani mos I trash gjerat pa lidhje , se na perzihet ne stomak. ?
 
Ka cuna me norma cuna gangstera
Cuna me seder
Cuna qe din me respektu
Ka dhe nga ata cuna qe e majn vetem per familjar
Po jan lask ara ** *** qe i *** **** rrugve dhe futen ne virtualitet me kap dashnore noi gru t deshperume
 
Nuk me intereson fare se kush je ti e as statusi i jot.

paskemi ngelur te na mesosh ti , vazhdo tani mos I trash gjerat pa lidhje , se na perzihet ne stomak. ?
Ne radhe te pare ti @Zana te jesh mire nji here
E dyta shkryaj shqipen sic duhet e mos shit porv me koncesion
Soooo
Statusin tim po don me e dite
Beqar..... dhe i kompletum me gjithcka...
Kshu qe mfal qe te kam ba tag...
Klm bukuroshe & take it easy
 
Ka cuna me norma cuna gangstera
Cuna me seder
Cuna qe din me respektu
Ka dhe nga ata cuna qe e majn vetem per familjar
Po jan lask ara gra shkerdhyma qe i shkepen grat rrugve dhe futen ne virtualitet me kap dashnore noi gru t deshperume
?????????
 
Ne radhe te pare ti @Zana te jesh mire nji here
E dyta shkryaj shqipen sic duhet e mos shit porv me koncesion
Soooo
Statusin tim po don me e dite
Beqar..... dhe i kompletum me gjithcka...
Kshu qe mfal qe te kam ba tag...
Klm bukuroshe & take it easy

Seriozisht ti paske komplekse ne koke, mos guxo te ma permendesh emrin e as te me tregosh mua se Si te shkruaj etj etj .

Shendet tani ?
 
Ah mire kafsha qe ngordhi po se lene ax mizat rehat
 
Rreth temes :

Sic duket injorante te pa shkolluar , kjo po qe ta merr ftyren ?‍♀️
 
Ka cuna me norma cuna gangstera
Cuna me seder
Cuna qe din me respektu
Ka dhe nga ata cuna qe e majn vetem per familjar
Po jan lask ara gra shkerdhyma qe i shkepen grat rrugve dhe futen ne virtualitet me kap dashnore noi gru t deshperume
Ka dhe gangstera edhe cuna me seder qe gruja i bi fyellit ?? jetojm ne tr
 
  • Pëlqej
Reactions: R
Çunat shqiptarë janë vërtet shumë sexy?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.