Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

me ndihmoni!!

Alexa

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 5, 2019
Mesazhe
9
Jam studente e sociologjise dhe me duhet te bej nje detyre kursi per dicka qe prek aktualitetin nje teme sa me reale dhe shum interesante qe shpesh harrohet te trajtohet..mund tme ndihmoni me nje teme ?
 
Pershendetje @Alexa !
Ne radhe te pare te uroj mire se ardhjen ne forumin netedy.com. Se dyti jam i mendimit qe temen duhet ta besh vete, ka plot tema qe prekin realitetin shqipetar. Konkretisht mund te bisedojme se cfare ke ne mendje te besh, te shkembejme ide dhe mendime, kjo do ishte me e mira ne realizimin e temes.
 
Molo le tvii te kafja po trri posht
 
Ndihmojeni mer gocen mos u tregoni pa zemer ??
 
O @Alexa 1 pyetje tvogrl perderisa sdi te besh nje detyr kursi si ke shkuar ne shkoll tlart?
 
Mund te tregoheni me me takt pak? Tjetra o tu kerku ndihme @Alexa jam ne pun yllo po me gjith qef te kisha ndihmu.?
 
Kur tmarosh punen do vish tpastrosh dhe icik shpin time meqe i ndihmo tgjith
 
Alexa,per cilen nga sociologjite po flet?
Ka sociologji urbane,rurale,hyrje ne sociologji apo e ke per sociologjine e familjes?
 
Jam studente e sociologjise dhe me duhet te bej nje detyre kursi per dicka qe prek aktualitetin nje teme sa me reale dhe shum interesante qe shpesh harrohet te trajtohet..mund tme ndihmoni me nje teme ?

Mund te zgjedhesh :

-Divorcet
-Femijet
-Pensionistat

Them qe e para I permbledh pak a shume te tera dhe i prek te tere , so personalisht do zgjidhja te paren .
 
We si meqen te JOQ me kto komente
Kur tha njoni qe kam ngel ne mes 4 rrugesh ne gjermani , dhe lexoje disa nga komentuesit po cdeshe ti aty pse ike kur nuk ke njeri ose kur lexoje dike qe do te ndihmoja un por jam ne greqi , ja dhe ju si ato jeni hajt suksese ne jet dhe ne dashuri
 
Lat nom me se shifni qe @Alexa ska koh dhe nerva me u mor me kto gjona
 
Jam studente e sociologjise dhe me duhet te bej nje detyre kursi per dicka qe prek aktualitetin nje teme sa me reale dhe shum interesante qe shpesh harrohet te trajtohet..mund tme ndihmoni me nje teme ?
Ta bej un pa prb:) pa kushte
 
Mund te besh teme mbi gencin dhe benzin :p te arrish ne konkluzion cili nga te dy i hyp femres ne shoqerin e sotme shqiptare
 
Ome se ndihmoji anji kte ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.