Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A e ndiqni " Hell's Kitchen "

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 5, 2018
Mesazhe
154
Unë po.Shum gallat me duket ai emision.
 
E kam parë nja dy episode të lëna në gjysëm dhe jo vetëm që smë duket funny por i ekzagjeruar.
Renatos nuk i shkon fare ai lloj roli i sforcuar. Smë tërheq fare si show..
 
E kam parë nja dy episode të lëna në gjysëm dhe jo vetëm që smë duket funny por i ekzagjeruar.
Renatos nuk i shkon fare ai lloj roli i sforcuar. Smë tërheq fare si show..

A e ke pare si i then pjatat Renatoja.Si bën si mendjemadhe Brunilda,apo historinë e qimes
 
jo ta shpif ai renato meTHkoll.....ne pergjithsi i urrej greket dhe fansat e tyre cpune kam te shoh ate gjysem burr
 
Hell NOOOOO!
 
jo ta shpif ai renato meTHkoll.....ne pergjithsi i urrej greket dhe fansat e tyre cpune kam

RENATON E KAM PATUR INAT QYSH TE MASTERCHEFI.THJESHT THASH QE AI EMISION ESHTE GALLATE DHE MEDIOKER
 
Emisioni me kot qe mund te egzistoj...
E kam pa vec iher 2 min dhe mund te them qe osht shume fals... se ska shqiptar qe duron kaq shum..
Me qen un atje ja kisha fut me tigan kokes :p
 
Po
 
Kam te puna nje djalosh qe punon
e teksa punon degjon me audio H K

Me besoni se nuk i rri afer me shume se nje min,e pse dua biseden e tij,por ma mesoi,edhe sapo i afrohem e heq HK :p:D
 
E kam parë nja dy episode të lëna në gjysëm dhe jo vetëm që smë duket funny por i ekzagjeruar.
Renatos nuk i shkon fare ai lloj roli i sforcuar. Smë tërheq fare si show..
Cdo gje eshte per show ma ka thon vajza halles time ajo qe qe deri ne finale sara
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.