Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pse burrat “e gabuar” na terheqin me shume?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Si shpjegohet:

Disa burra duket se e kane te shkruar ne balle qe jane tradhtare seriale,nuk kane deshire te “zotohen” per nje histori te rendesishme,narciste dhe te prirur per genjeshtra.
Megjithate,ata na bejne te humbasim mendjen te biem ne dashuri me ta dhe cdo here ata na bejne te vuajme.

As pervoja nuk na meson te qendrojme larg tipave kaq te bukur dhe te pamundur.
Pse ndodh?

Pse nuk jemi ne gjendje te ndihemi te terhequr nga nje djale i mire,i cili,sipas te gjitha gjasave,do te jete ne gjendje te na beje te lumtur.
 
@ANABELA te lutem njoftoi gjith gocat t japin opinionin e tyre. Shkruju ne pm, coju temen.

beje si sondazh... me disa pergjigje
 
Nuk e di femrat nuk me vijn mbrapa kjo donte thote qe nuk jam i gabuari ??
 
Njeriu eshte gjithmon eksplorus nga djemt e urt jan te sigurta qe nuk mund te shofin eksplorime tek kjo jet. Prandaj vajzat ju pelqen te shofin djemt te cilet duken qe kan me shum per te dhen dhe gjithmon djemt e GABURA e nuk japin ate te cilen gocat mezi presin te marrin dhe keshtu zhgenjehen dhe na quajne djemt e GABUAR. Kjo ndoth per arsye se dhe femra futet gjithmon aty ku si takon dhe kurr nuk i pergjigjet nje kerkese te nje mashkulli qe i ofrohet dhe hedhin syt ne te gabuaren.
 
Njeriu eshte gjithmon eksplorus nga djemt e urt jan te sigurta qe nuk mund te shofin eksplorime tek kjo jet. Prandaj vajzat ju pelqen te shofin djemt te cilet duken qe kan me shum per te dhen dhe gjithmon djemt e GABURA e nuk japin ate te cilen gocat mezi presin te marrin dhe keshtu zhgenjehen dhe na quajne djemt e GABUAR. Kjo ndoth per arsye se dhe femra futet gjithmon aty ku si takon dhe kurr nuk i pergjigjet nje kerkese te nje mashkulli qe i ofrohet dhe hedhin syt ne te gabuaren.
Polico ste dija kshu un ty:p
 
Do tju jepja 1 pergjigje te sinqerte si çun i mire qe jam, por ju nuk e meritoni pasi jeni shume te poshtra... ?
A tja jap une ??

Ju vdisni te genjeheni pak nga meshkujt :D
A e dini se nese mashkulli nuk do te perdorte Genjeshtren 98%e tyre do ishin beqare akoma

se din te rrejn bukur ndoshta?‍♀️

Mepyeti dikur njera
o vin sa me do ti ti mua qe me do
Per koke te Danes qe te dua
me vdekte dana Sonte qe te kam zemer

KUsh dana mtha ??

Pse ste kam fol une ty per te ?? Goca e xhaxhit tim ti e di qe jam femije ie vetem

<< dana ne te verte e dashura tjeter >> E xhaja Im 3 cuna asnji goce

:p




Ehhhhhhhhhh Cmendurite e Rinise
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.