Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Privatesia dhe Anonimiteti!

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme
Normale qe ti je ne dijeni te te gjithave ... sepse eshte edhe sistemi I jot pra Je themeluesi ... por ky forum vjen edhe me nje rregullore qe jam e sigurte qe edhe tI ke rene dakort me palen tjeter kur Ta kane shitur ty !!!!! Tani fakti qe ti apo nje nga stafi I jot ka akses te informacionit nuk do te thote qe te abuzosh me te .

Ne te kundert kush na qenka edhe qellimi I jot ne k’te rast ? Qe Te mbledhesh e te vjedhesh informacion ?!

As qe e prisja qe ta zgjasesh k’te muhabet kaq gjate nderkohe qe une Po te shpreh hapur nje shqetesim ne fjale , ti me tregon mua forumet e tjera & LOGoUt button .

Nuk dua te flas me Juno, por me ty meqe eshte edhe faqja e jote dhe je edhe ne dijeni te aksesit .. se kush tjeter ka akses k’tu pervec teje .

Ne te kundert sic thashe , beji nje ndryshim rregullores ...bashkangjiti faktin qe k’tu Nuk ka privatesi dhe njerezit ta marrin vete situaten ne dore , Te lejohet perdorimi i VPN-se si ne chat edhe edhe ne forum , dhe te shtohet edhe LOGOUt button ne raste te tilla .

Pastaj jemi edhe shume te qArte dhe nuk ka nevoje qe edhe ti & stafit ten identifikohet e as te dalesh 2 BrAinwash ppl .

Ndryshimet ne rregullore i ben ti dhe vetem ti , sepse ti je edhe ai qe duhet te shqertesohesh per gjera te tilla perderisa edhe I ke marre persiper.

Shpresoj qe te kuptohemi .
Me kalo faktet ne privat Zana. Ma kalo mua barren dhe me akuzo qe nuk kam vepruar.
Nuk eshte e nevojshme te perserisim kete muhabet.

Besoj ska nevoje me per replike kjo teme. :)
 
Normale qe ti je ne dijeni te te gjithave ... sepse eshte edhe sistemi I jot pra Je themeluesi ... por ky forum vjen edhe me nje rregullore qe jam e sigurte qe edhe tI ke rene dakort me palen tjeter kur Ta kane shitur ty !!!!! Tani fakti qe ti apo nje nga stafi I jot ka akses te informacionit nuk do te thote qe te abuzosh me te .

Ne te kundert kush na qenka edhe qellimi I jot ne k’te rast ? Qe Te mbledhesh e te vjedhesh informacion ?!

As qe e prisja qe ta zgjasesh k’te muhabet kaq gjate nderkohe qe une Po te shpreh hapur nje shqetesim ne fjale , ti me tregon mua forumet e tjera & LOGoUt button .

Nuk dua te flas me Juno, por me ty meqe eshte edhe faqja e jote dhe je edhe ne dijeni te aksesit .. se kush tjeter ka akses k’tu pervec teje .

Ne te kundert sic thashe , beji nje ndryshim rregullores ...bashkangjiti faktin qe k’tu Nuk ka privatesi dhe njerezit ta marrin vete situaten ne dore , Te lejohet perdorimi i VPN-se si ne chat edhe edhe ne forum , dhe te shtohet edhe LOGOUt button ne raste te tilla .

Pastaj jemi edhe shume te qArte dhe nuk ka nevoje qe edhe ti & stafi i jot te identifikohet e as te dalesh 2 BrAinwash ppl .

Ndryshimet ne rregullore i ben ti dhe vetem ti , sepse ti je edhe ai qe duhet te shqetesohesh per gjera te tilla perderisa edhe I ke marre persiper.

Shpresoj qe te kuptohemi .


Zana nese nje nder keto qe thua do te ishte e vertet te jesh e bindur qe une nuk do beja pjese ketu edhe ne chat-in Netedy.

Nuk dua te mbroj ose mbuloj nje te hipoteze qe ngrihet shpesh mbi forume, po di te them stafi drejtues dhe themeluesi i forumit eshte ndryshe.
 
Nuk me takon mua tfutem,po jeni nvete cfare komentoni??
U be kohe qe jam ne forume,e sme ka ndodhur tme futen ne adrese apo tme marrin pasuordin.
Nuk e di se kush e ka hedhur kte hipoteze po seriozisht mos ja fusni kot.
P.S te dashur anetar se ju teket juve te ofendoni,nuk keni pse te beni tpafajshmin/en duke u justifikuar sikur u,kane marre/adresen.
Lat/nam....
 
Zana nese nje nder keto qe thua do te ishte e vertet te jesh e bindur qe une nuk do beja pjese ketu edhe ne chat-in Netedy.

Nuk dua te mbroj ose mbuloj nje te hipoteze qe ngrihet shpesh mbi forume, po di te them stafi drejtues dhe themeluesi i forumit eshte ndryshe.

Prsh @CIBOX

Te them te drejten Nuk jam fare ne dijeni se per c’fare hipoteze behet fjale ( por Mesa kuptova nga shkrimet duke marre shkas nga c’fare ndodhi k’tu dhe sic duket ka te beje me k’te prb , por mua kurre nuk do te me shkeli kemba ne krahun tjeter , duke marre parasysh edhe se nga kush hipokrite drejtohet... dhe k’te po e them hapur edhe Pse ky nuk ishte qellimi I im ) dhe eshte e vertete qe njerezit te bejne shume kujdes se NGa ku vrapojne ne k’te rast .... arsyen time se qysh dhe pse perfundova ne k’te forum jane ne dijeni te pakten drejtuesit dhe nuk eshte nevoja qe te zgjatemi me tej ( dhe per k’te arsye krijova edhe nje fare simpatie dhe respekti per personat ne fjale ) Nuk erdha sepse po kerkoja me Domosdo nje forum tjeter .

Ne te njenten kohe rastesisht me doli sot ne mengjes edhe kjo tema para syve , nderkohe qe ka ndodhur edhe rasti ne fjale dhe ju drejtova seriozisht , tani se qysh e tek do te sqarohem privatesisht me personin me lart ne fjale sapo te gjej pak kohen e duhur .

Anetare qe Nuk ja kane idene ose Nuk jane te prekur eshte mire qe mos te marrin pjese fare ne k’te teme , ndersa ato qe shqetesohen apo kane dyshime peR dicka ... mire eshte qe te kene kontakt me dike dhe te merret parasysh shqetesimi.

Ne lidhje me ty jo vetem qe te respektoj por edhe te besoj, por per raste te tilla mbase nuk je as ti ne dijeni ... e mbase ky fakt na dergon edhe ne k’te bisede , ne fakt desha te flas me ty mbreme pikerisht ne lidhje me k’te gje por po merresha me
Dicka edhe me iku koha...... por nuk do ta lere pa kontaktuar sonte me ty .. sapo te rehatohem pak .

Gjithe te mirat & chat soon : )
 
I mencuri flet me vepra dhe fakte, Budallai don tboj replika me fjale pa pas haberin e ksaj gjoje, Kush ndihet i cenuar nga privatsia? Un jo, sepse ktu skam dicka private vet ky sistem virtual osht i nderthur qe injoranca te dominoje mbi faktet, sepse nje qe zdin te kuptoje ka gjithmon material te tlasi per dicka qe sja ka haberin ?
 
20 hartime debat e thelbi debatit nuk po kuptohet, 1 i bie gozhdes e tjetri patkoit. Une kam pasur akses ne panelin e forumit si super admin edhe password i user nga aty nuk shihet, ajo cka shihet ne panel eshte email qe ke perdorur per regjistrim e asgje me shume.
Asnje nga keta me logon e stafit nuk mund te shikoj password e userave apo te lexoj mesazhet private.
Webmasteri qe ne kete rast eshte molecule nese ka zgjedhur qe passwordet ti ruaj te encryptuara nuk i sheh dot, nese nuk i ruan encrypted atehere mund ti shohi. ( Ky eshte mendimi im nga ajo pak dije qe kam une rreth ndertimit te forumeve).
Mesazhet private llogjikisht mund ti shohi vetem webmasteri i cili ka akses ke database e kjo gje dihet sepse keshtu jane te ndertuara platformat virtuale. Nese eshte kurioz me i pa apo jo eshte ceshtje tjeter pastaj, e rendesishme eshte qe me to mos abuzohet.
Keto intrigat me duken loje shume e ulet, cilado pale qe i ben. Akoma me e ulet me duken pjesa tjeter, ajo e tellalleve qe kane zgjedhur te bejne tifozin ultras per palen ketu ose palen tjeter andej.
Kaq vaj e keni jeten e punet sa stresoni veten me llafe e intriga forumesh, tha keshtu apo ashtu?
Beni nje cope here gallate se askush nuk fiton gje e askush ska toka virtuale per te ndare.

Peace se u zgjata shume!
 
Pershendetje!
Shoh qe shume anetare diskutojne mbi termat e privatesise se tyre ne forum dhe me vjen mire qe te tilla diskutime marrin sqarime e komente te larmishme nga te gjithe ju. Dua te ju them se cdo anetar qe ka dyshime se u eshte thyer privatesia ose ka prova qe kjo gje ka ndodhur le te me shkruaj ose ti beje publike. Dua te them gjithashtu se eshte nje shashke qe dikush e ka hedhur qe te krijoje konfuzion dhe pakenaqesi karshi stafit te forumit. Eshte per te ardh keq se si te tille persona mundohen te perbaltin kete forum me te tilla situata, e kur deri dje ishin pjesmarres te ketij formati. Edhe nje here dua ta perseris qe eshte e pamundur te cenohet privatesia e dikujt ne forum, vetem ne rastet kur ju nuk jeni te kujdesshem ndaj personave te tjere.
 
20 hartime debat e thelbi debatit nuk po kuptohet, 1 i bie gozhdes e tjetri patkoit. Une kam pasur akses ne panelin e forumit si super admin edhe password i user nga aty nuk shihet, ajo cka shihet ne panel eshte email qe ke perdorur per regjistrim e asgje me shume.
Asnje nga keta me logon e stafit nuk mund te shikoj password e userave apo te lexoj mesazhet private.
Webmasteri qe ne kete rast eshte molecule nese ka zgjedhur qe passwordet ti ruaj te encryptuara nuk i sheh dot, nese nuk i ruan encrypted atehere mund ti shohi. ( Ky eshte mendimi im nga ajo pak dije qe kam une rreth ndertimit te forumeve).
Mesazhet private llogjikisht mund ti shohi vetem webmasteri i cili ka akses ke database e kjo gje dihet sepse keshtu jane te ndertuara platformat virtuale. Nese eshte kurioz me i pa apo jo eshte ceshtje tjeter pastaj, e rendesishme eshte qe me to mos abuzohet.
Keto intrigat me duken loje shume e ulet, cilado pale qe i ben. Akoma me e ulet me duken pjesa tjeter, ajo e tellalleve qe kane zgjedhur te bejne tifozin ultras per palen ketu ose palen tjeter andej.
Kaq vaj e keni jeten e punet sa stresoni veten me llafe e intriga forumesh, tha keshtu apo ashtu?
Beni nje cope here gallate se askush nuk fiton gje e askush ska toka virtuale per te ndare.

Peace se u zgjata shume!
Nga gjithe komentet qe jan bere, besoj se ky koment vlen me shume nga te gjitha. Well written @iMp4Ct .
 
Intriga
Thashetheme
Shpifje ;)
Dobesi
Hatermbetsa
Pergojime.

Virtyte te pista
 
kur po hidhja foto padashur kisha selektuar nje foto qe nuk duhet te dilte po te dilte do e shifte gjith bota dhe un se fshia dot
 
kur po hidhja foto padashur kisha selektuar nje foto qe nuk duhet te dilte po te dilte do e shifte gjith bota dhe un se fshia dot
Fotot editohen brenda 30 minutave si dhe komentet.
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.