Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Covid-19

Sot vdiq nje kusheriri im 35 vjec dhe te gjithe semure jemi akoma, gjysherit i cuam tek nje hotel vetem me nje kusheriren time te kujdeset , ku babi u con gjona dhe i le tek shkallet, pa hyre brenda?
Une e dija se isha ftohur pasi isha dy dit me pushime ne mal, por u vizitova dhe dola se isha semure nga virusi?
Akoma me djegin mushkerite dhe kolla ma merr frymen?
Ne e kalojme,po gjysherit dhe ata qe jane te semure si do munden?
Kohe te veshtira prz
Uroj me zemer qe gjithkush eshte semure Zoti ta sheroje?
Kujdesni veten dhe familjaret?
 
Sot vdiq nje kusheriri im 35 vjec dhe te gjithe semure jemi akoma, gjysherit i cuam tek nje hotel vetem me nje kusheriren time te kujdeset , ku babi u con gjona dhe i le tek shkallet, pa hyre brenda?
Une e dija se isha ftohur pasi isha dy dit me pushime ne mal, por u vizitova dhe dola se isha semure nga virusi?
Akoma me djegin mushkerite dhe kolla ma merr frymen?
Ne e kalojme,po gjysherit dhe ata qe jane te semure si do munden?
Kohe te veshtira prz
Uroj me zemer qe gjithkush eshte semure Zoti ta sheroje?
Kujdesni veten dhe familjaret?
Zoti ju sheroft ??
 
  • Përqafime
Reactions: .
Sot vdiq nje kusheriri im 35 vjec dhe te gjithe semure jemi akoma, gjysherit i cuam tek nje hotel vetem me nje kusheriren time te kujdeset , ku babi u con gjona dhe i le tek shkallet, pa hyre brenda?
Une e dija se isha ftohur pasi isha dy dit me pushime ne mal, por u vizitova dhe dola se isha semure nga virusi?
Akoma me djegin mushkerite dhe kolla ma merr frymen?
Ne e kalojme,po gjysherit dhe ata qe jane te semure si do munden?
Kohe te veshtira prz
Uroj me zemer qe gjithkush eshte semure Zoti ta sheroje?
Kujdesni veten dhe familjaret?
Te rroni dhe ta kujtoni , i paste lon jeten e gjate familjarve.
 
Sot vdiq nje kusheriri im 35 vjec dhe te gjithe semure jemi akoma, gjysherit i cuam tek nje hotel vetem me nje kusheriren time te kujdeset , ku babi u con gjona dhe i le tek shkallet, pa hyre brenda?
Une e dija se isha ftohur pasi isha dy dit me pushime ne mal, por u vizitova dhe dola se isha semure nga virusi?
Akoma me djegin mushkerite dhe kolla ma merr frymen?
Ne e kalojme,po gjysherit dhe ata qe jane te semure si do munden?
Kohe te veshtira prz
Uroj me zemer qe gjithkush eshte semure Zoti ta sheroje?
Kujdesni veten dhe familjaret?
Vetem mos ki frik ca do gjoje te ndodhi se te ben shum keq jeten ta ka ne dor zoti jo virusi
 
  • Përqafime
Reactions: .
Mendoj qe eshte nje gje e menduar mire edhe mas 20 vjetesh do japi rrezultatin covidi ? jan shum pikepytje skan pergjigje por nji gje eshte e habitshme ai kinezi qe perhapi smundjen ka pas beshty me avion neper glob qe u perhap ne kete menyre ??
 
di qe eshte dicka kunder te ciles luftojme pa pasur nje arme duket sikur luftojme pa njohur armikun dhe nuk dim me cka ta luftojme.a ish nje pandemi e rasti a nje loje a budallik e bere nga egoizmi dhe ambicia e tepruar e disa njerzve qe shohin vec vlera monetare.e vetmja gje qe di qe te gjithe mund te jemi te prekshem nga ky virus . shpresojme qe te mos jemi.por nese jemi urojme qe zoti te na lejoje te hapim syt diten tjeter te kemi jet.perkujdesuni per vehten dhe mbron te tjeret. uroj te gjithe te jeni mire cdo jete qe eshte prek te shpetohet.ngushellime kush ka humb betejne por serisht duhet te kupojme qe jeta eshte nje frekuence e shpejtesis se drites kurr nuk I duhet.ndsj Mesoni ta vleresoni jeten cks kini te afermit prinderit gjysherit. .do e kalojme dhe kete gje ????
 
  • Përqafime
Reactions: .
di qe eshte dicka kunder te ciles luftojme pa pasur nje arme duket sikur luftojme pa njohur armikun dhe nuk dim me cka ta luftojme.a ish nje pandemi e rasti a nje loje a budallik e bere nga egoizmi dhe ambicia e tepruar e disa njerzve qe shohin vec vlera monetare.e vetmja gje qe di qe te gjithe mund te jemi te prekshem nga ky virus . shpresojme qe te mos jemi.por nese jemi urojme qe zoti te na lejoje te hapim syt diten tjeter te kemi jet.perkujdesuni per vehten dhe mbron te tjeret. uroj te gjithe te jeni mire cdo jete qe eshte prek te shpetohet.ngushellime kush ka humb betejne por serisht duhet te kupojme qe jeta eshte nje frekuence e shpejtesis se drites kurr nuk I duhet.ndsj Mesoni ta vleresoni jeten cks kini te afermit prinderit gjysherit. .do e kalojme dhe kete gje ????
Une shpesh e kam thon me cfare arme do bohet lufta 4 boterore ja pra ka me shume shifra se lufta ?
 
Un mendoj se do kete me keq se kaq! Sdo perfundoj ketu kjo luft.
Si leucemia me lal si kanceri gjirit qe i mori mqaf grate u perhap ne ekstrem. Afrika ka diamante lal kushtojn shum fare gjith smunjet e botes jane aty pse kshu? Enver hoxha bonte vaksinat akoma sot thojn robt o enver ku je sepse i trajnoj ai me ate stil jete qe skan kapacitet me kuptu tjeter jete sic eshte civilizimi. Me pak fjale eshte shum e fort duhet me pas kujdes mos me i nenvlersu sepse per nji sekond bohet e keqja po vejn boten wetesi me pak fjale ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.