Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Karakteret e forumisteve.

7. Te bindurit - Te gjitha postimet e tyre qarkullojne rreth faktit qe sipas tyre dikush i urren dhe qe anetaret e tjere perpiqen ti prishin qetesine
 
3. Lepiresat - Mire me te gjithe, marrin like dhe oqej nga keta pa asnje arsye. E vetmja arsye eshte se ndihen "Lum si Une".

LoL
 
b
1. Spiunat - As postojne e as citojne kurre postimet e tua, por i lexojne te gjitha ato qe shkruan
2. Cakenjte - Postojne shume shume rralle, por kur e bejne shkruajne vetem ahahahah - smile - like.
3. Lepiresat - Mire me te gjithe, marrin like dhe oqej nga keta pa asnje arsye. E vetmja arsye eshte se ndihen "Lum si Une".
4. Profetat - I referohen Zotit ne cdo postim
5. Dhelprat - Copy/Paste cdo postim
6. Ciniket - Urrejne menyren se si te tjeret bejne postimet dhe kjo vihet re nga postimet e tij.
7. Te bindurit - Te gjitha postimet e tyre qarkullojne rreth faktit qe sipas tyre dikush i urren dhe qe anetaret e tjere perpiqen ti prishin qetesine.
8. Tra-la-la - Anetar qe perpiqen te jene te lezetshem, por nuk ja arrijne e lodhen kot.
9. Agjentet - Te azhornojne gjithnje per ate bejne, ku dhe me ke.
10. Gjelat - Kendojne gjithnje paret duke u uruar mireseardhjen anetareve te rinj.
11. Pucistet - Urdhero si urdhero
12. Te miret - Ata qe thone gjithnje te drejten, por i nenvlehtesojne...

Shtoni ndonje karakter tjeter, nga eksperienca juaj.. :p
vetem karaktere negative ke shtuar, nuk paska karakter pozitive?
 
Trimat qe flasin per trrimeri nderkohe as grat e veta smajn dot :p

Kjo ndodh rendom me gjithe Horrat,te rradhe jan ata Horra qe i bejn te dyja Rolet,Dhe Horrllikun dhe Burrin :)
 
Vetem pika 7 me ka humbur ketu, se te tjerat i kam gjetur:p
 
Se di per te tjerwt por per vete di qe e kam zemren e gjere. Dmth dashurohem me shume goca njeokehesisht. Lol
 
Kohët e fundit kam.lexuar më shumëllojshmëri karakteresh se sa përmban kjo listë..
 
Lessbiket- ste lene rehat ne cdo moment te bojn poezira e dedikime
Me e keqja te thone do por se prano?‍♀️
 
Unë jam e dalluar:p
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.