Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
 • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cookie usage

This page discusses how cookies are used by this site. If you continue to use this site, you are consenting to our use of cookies.

What are cookies?

Cookies are small text files stored on your computer by your web browser at the request of a site you're viewing. This allows the site you're viewing to remember things about you, such as your preferences and history or to keep you logged in.

Cookies may be stored on your computer for a short time (such as only while your browser is open) or for an extended period of time, even years. Cookies not set by this site will not be accessible to us.

Our cookie usage

This site uses cookies for numerous things, including:

 • Registration and maintaining your preferences. This includes ensuring that you can stay logged in and keeping the site in the language or appearance that you requested.
 • Analytics. This allows us to determine how people are using the site and improve it.
 • Advertising cookies (possibly third-party). If this site displays advertising, cookies may be set by the advertisers to determine who has viewed an ad or similar things. These cookies may be set by third parties, in which case this site has no ability to read or write these cookies.
 • Other third-party cookies for things like Facebook or Twitter sharing. These cookies will generally be set by the third-party independently, so this site will have no ability to access them.

Standard cookies we set

These are the main cookies we set during normal operation of the software.

 • xf_csrf
  • Stores a token, unique to you, which is used to verify that the actions you perform on this site were intended to be performed by you.
 • xf_session
  • Stores the current ID of your session.
 • xf_user
  • Stores a key, unique to you, which allows us to keep you logged in to the software as you navigate from page to page.

Additional cookies and those set by third parties

Additional cookies may be set during the use of the site to remember information as certain actions are being performed, or remembering certain preferences.

Other cookies may be set by third party service providers which may provide information such as tracking anonymously which users are visiting the site, or set by content embedded into some pages, such as YouTube or other media service providers.

Removing/disabling cookies

Managing your cookies and cookie preferences must be done from within your browser's options/preferences. Here is a list of guides on how to do this for popular browser software:

More information about cookies

To learn more about cookies, and find more information about blocking certain types of cookies, please visit the ICO website Cookies page.