• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Më shumë postime

 1. 14,018

  Dorina

  🔵⚫ From Tiranë
  • Mesazhe
   14,018
  • Media
   39
  • Albums
   1
  • Pëlqime
   27,084
  • Pikë
   113
 2. 9,418

  Ai_Tipi

  My Life My Rules From ?? & ??
  • Mesazhe
   9,418
  • Pëlqime
   10,136
  • Pikë
   113
 3. 8,959

  rauli

  Tomorrow never comes From other side
  • Mesazhe
   8,959
  • Pëlqime
   6,375
  • Pikë
   113
 4. 8,784

  Juno

  ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ 35 From Space
  • Mesazhe
   8,784
  • Media
   15
  • Albums
   1
  • Pëlqime
   8,009
  • Pikë
   113
 5. 7,629

  Jetmira

  Ocean Lovers From Në Hënë
  • Mesazhe
   7,629
  • Pëlqime
   5,245
  • Pikë
   113
 6. 7,126

  Zana

  e-Thjeshte
  • Mesazhe
   7,126
  • Pëlqime
   3,892
  • Pikë
   113
 7. 6,439

  Senseo

  Unconventional.
  • Mesazhe
   6,439
  • Pëlqime
   8,238
  • Pikë
   113
 8. 6,396

  MaYaDa

  Don't touch...
  • Mesazhe
   6,396
  • Pëlqime
   9,280
  • Pikë
   113
 9. 6,022

  LABBY

  “Thug•Life”
  • Mesazhe
   6,022
  • Pëlqime
   2,695
  • Pikë
   113
 10. 5,560

  ANGELIQUE

  Heartbeat will stop one day, before the time comes From The dark side of Heaven 🥀
  • Mesazhe
   5,560
  • Pëlqime
   8,356
  • Pikë
   113
 11. 5,055

  LUCKY-STRIKE

  *I'm Unique And You Liked To Stay Away* 27
  • Mesazhe
   5,055
  • Pëlqime
   10,713
  • Pikë
   113
 12. 4,995

  Pinki

  Anëtare forumi
  • Mesazhe
   4,995
  • Pëlqime
   5,108
  • Pikë
   113
 13. 4,868

  Alboy

  Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
  • Mesazhe
   4,868
  • Pëlqime
   7,239
  • Pikë
   113
 14. 4,598

  Alb

  Anetar i ri 19
  • Mesazhe
   4,598
  • Pëlqime
   98
  • Pikë
   48
 15. 4,373

  mogli

  VIP
  • Mesazhe
   4,373
  • Pëlqime
   5,279
  • Pikë
   113
 16. 4,373

  Fiore

  Ikur larg..... From Gjithandej...:D
  • Mesazhe
   4,373
  • Pëlqime
   5,455
  • Pikë
   113
 17. 4,271

  molecule

  {true ? false} From 127.0.0.1
  • Mesazhe
   4,271
  • Media
   93
  • Albums
   5
  • Pëlqime
   9,384
  • Pikë
   113
 18. 4,222

  _xhelozi

  Anetar i ri
  • Mesazhe
   4,222
  • Pëlqime
   1,699
  • Pikë
   113
 19. 4,105

  Maybe

  Carpe Diem
  • Mesazhe
   4,105
  • Pëlqime
   3,031
  • Pikë
   113
 20. 4,085

  titan

  12345678987654321
  • Mesazhe
   4,085
  • Pëlqime
   3,788
  • Pikë
   113
Top