• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
 • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Anëtarët e stafit

 1. ANGELIQUE

  I'm done with the drama, I’m fixing my karma..🖤 From The Dark side of Heaven /23
  • Mesazhe
   3,845
  • Pëlqime
   6,166
  • Pikë
   113
 2. Dorina

  Kf Kukēsi 26 From Tiranë
  • Mesazhe
   11,427
  • Pëlqime
   20,899
  • Pikë
   113
 3. Juno

  VIP 35 From Prague
  • Mesazhe
   4,778
  • Pëlqime
   5,403
  • Pikë
   113
 4. LUCKY-STRIKE

  *I'm Unique And You Liked To Stay Away* 27
  • Mesazhe
   3,783
  • Pëlqime
   7,819
  • Pikë
   113
 5. Moana

  Founder #Shqiperia From Roma
  • Mesazhe
   498
  • Pëlqime
   711
  • Pikë
   93
 6. Sara

  𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻. 24
  • Mesazhe
   1,210
  • Pëlqime
   3,712
  • Pikë
   113
 7. Senseo

  Unconventional.
  • Mesazhe
   5,458
  • Pëlqime
   7,354
  • Pikë
   113
Top