• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Members who reacted to message #6

All (5) Like (3) Haha (2)

  1. VajzaEmbel

   Zoti Esht Vec Nje,Nuk ka Lind e As Nuk esht i Lind
   • Mesazhe
    22
   • Pëlqime
    84
   • Pikë
    28
  2. Artiina

   Heshtja flet sa 1000 fjal 21
   • Mesazhe
    3,225
   • Pëlqime
    1,848
   • Pikë
    113
  3. Anabela

   Ktu Gangsterja Forumit 27
   • Mesazhe
    2,348
   • Pëlqime
    4,896
   • Pikë
    113
  4. Eniueda

   Anëtare forumi 22
   • Mesazhe
    549
   • Pëlqime
    1,313
   • Pikë
    93
  5. Alesia

   SwEEt As SuGar, CoLd As IcE From USA
   • Mesazhe
    1,610
   • Pëlqime
    4,095
   • Pikë
    113
 • Loading…
 • Loading…
Top