• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Members who reacted to message #4

 1. LUCKY-STRIKE

  *I'm Unique And You Liked To Stay Away* 27
  • Mesazhe
   5,055
  • Pëlqime
   10,708
  • Pikë
   113
 2. Marsi

  nuk jam perfekt por jam origjinal
  • Mesazhe
   560
  • Pëlqime
   1,549
  • Pikë
   93
 3. ANGELIQUE

  Heartbeat will stop one day, before the time comes From The dark side of Heaven 🥀
  • Mesazhe
   5,560
  • Pëlqime
   8,356
  • Pikë
   113
Top