• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
 • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Members who liked message #16

 1. Dorina

  Kf Kukēsi 26 From Tiranë
  • Mesazhe
   18,971
  • Likes
   18,432
  • Points
   113
 2. ANGELIQUE

  D e e p 💎 / E❤️ From The Dark side of Heaven
  • Mesazhe
   4,468
  • Likes
   4,967
  • Points
   113
 3. Marsi

  nuk jam perfekt por jam origjinal
  • Mesazhe
   529
  • Likes
   1,146
  • Points
   93
 4. Dejv

  Beje Realitetin Tend Enderr Per Te Tjeret. :) From Ireland
  • Mesazhe
   187
  • Likes
   207
  • Points
   43
 5. Erla

  Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍 25
  • Mesazhe
   1,982
  • Likes
   4,822
  • Points
   113