• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
 • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Members who liked message #1

 1. blend

  Anetar i ri 16
  • Mesazhe
   1
  • Likes
   0
  • Points
   1
 2. sotiri

  Anetar i ri 32
  • Mesazhe
   0
  • Likes
   0
  • Points
   0
 3. VajzaEmbel

  Anetar i ri 25
  • Mesazhe
   0
  • Likes
   0
  • Points
   0
 4. Bushi81

  Anetar i ri 37
  • Mesazhe
   1
  • Likes
   1
  • Points
   1
 5. CIBOX

  Anetar i ri
  • Mesazhe
   4
  • Likes
   5
  • Points
   3
 6. nakiani

  Anetar i ri 38
  • Mesazhe
   0
  • Likes
   0
  • Points
   0
 7. Suzana Ahmati

  Anetar i ri 22
  • Mesazhe
   0
  • Likes
   0
  • Points
   0
 8. Unbekannte

  Sei Du Selbst ...
  • Mesazhe
   0
  • Likes
   12
  • Points
   2
 9. Piano

  Anetar i ri
  • Mesazhe
   1,390
  • Likes
   979
  • Points
   113
 10. Sonicana

  MC 30 From Millano
  • Mesazhe
   31
  • Likes
   37
  • Points
   18
 11. Eniueda

  Anëtare forumi 21
  • Mesazhe
   876
  • Likes
   1,335
  • Points
   93
 12. Elma shefketi

  Anetar i ri 15
  • Mesazhe
   0
  • Likes
   0
  • Points
   0
 13. Thomas

  Anetar i ri 21
  • Mesazhe
   0
  • Likes
   0
  • Points
   0
 14. Dusty rosa

  Anetar i ri 19
  • Mesazhe
   2
  • Likes
   1
  • Points
   3
 15. Moonlight

  Anetar i ri
  • Mesazhe
   2,953
  • Likes
   1,503
  • Points
   113
 16. Jaguar

  Queen of Sins
  • Mesazhe
   1,143
  • Likes
   248
  • Points
   63
 17. Jetmira

  Freedom
  • Mesazhe
   1,626
  • Likes
   895
  • Points
   113
 18. Platow

  Anetar i ri 26
  • Mesazhe
   0
  • Likes
   0
  • Points
   1
 19. Gone_With_The_Wind

  VIP
  • Mesazhe
   963
  • Likes
   740
  • Points
   93
 20. Dorina

  Kf Kukēsi 26 From Tiranë
  • Mesazhe
   19,418
  • Likes
   19,044
  • Points
   113
 21. AlbaniaIrC

  Anetar i ri From Gjithandej
  • Mesazhe
   300
  • Likes
   168
  • Points
   43