Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Spastrim tek Barcelona, largohen shtatë futbollistë

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
barcelona-559x350.jpg
Me dy blerje tashmë të konfirmuara dhe të tretën në përgatitje e sipër, Barcelona e ka nisur “operacionin e spastrimit”, i cili do të rrjedhë në bashkërendim me prurjet e reja.

Klubi katalonas ka futbollistë më shumë se që nevojitet në skuadër, veçanërisht kur kihet parasysh fakti që trajneri Ernesto Valverde ka dëshirë të punojë me një grup të vogël futbollistësh.

Për ta arritur zvogëlimin e skuadrës, klubit i duhet ta përshpejtojë punën për largimin e disa prej futbollistëve sa më shpejt.

Gati gjysma e futbollistëve që janë grumbulluar për ditët e para për përgatitje parasezonale (shtatë) nuk do të llogariten nga Valverde sapo të nisë sezoni i ri në La Liga.

Lojtarët që do të largohen nga Barça: Andre Gomes, Aleix Vidal, Marlon Santos, Munir, Douglas, Rafinha and Sergi Samper.

The post Spastrim tek Barcelona, largohen shtatë futbollistë appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.