Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Më mirë të kesh apo të dish ?

Te dish normal se po te kesh nga do ta dish se si ti menaxhosh gjonat,situatat etj.
Ndoshta kjo tingellon keq ke cunat por sjan te gjitha materialiste ok cuna?
????
 
Te dish normal se po te kesh nga do ta dish se si ti menaxhosh gjonat,situatat etj.
Ndoshta kjo tingellon keq ke cunat por sjan te gjitha materialiste ok cuna?
????
Une se di se pse i fut femrat nket mes tema nuk thot te kesh apo te dish qe tbojsh nje femer per vete, por per ecurin e jetes qe as nuk fillon e as nuk perfundon se kape apo jo i femer. Shume e thell tdish a tkesh se dhe po tkesh mundesh si me msu me dit po duke mos patur mund tkesh dhunti te dituren, kshuqe me punt e atij lart nuk ka si tna i lej ti ndreqim ne se njeriu don perher at qe ska ndac tjet i ditun ndac i paditun, po meqe populli shqiptar asht shume i ditun ka refuzu qe ene tket kshuqe jo dasht me ngel nder ma tvarfnit e europes por inteligjenta tfort jena kan e do jena
 
@Rimseb10 sta kuptoj qart shqipen ty
Kjo do te thot qe as ti sdi me e shkrujt ose me e fol shqipen saktesisht. Mos i perzi cdo teme se femra ose mashkulli se nuk thith oksigjen ni i ditun per me u vu ngara me i femer ni i pasun do e bote ket gjo se kush thith ma sh. Kshuqe neper tema hajde me ide konkrete qe tjen perkatese per cka bisedohet . Kuptove tash be loqk
 
Do thoja po dite do te kesh.
Por,fatkeqsisht ne ditet e sotshme funksion e kunderta.
Sot nqs,ke do te thot se din.
Askush ste rrespekton nese nuk ke.
Askush nuk ti hedh syt,apo te te pershendetin.
E kam fjalen per parate ne kte rast.
 
Kur ke te gjithe e din kush je pervec teje, kur ske vetem ti e din kush je. Me mire te kesh edhe me dite ca me bo penso io.
 
Tani që po e mendoj më mirë të kesh
Se ne që dimë u kputëm tu pas :p
 
Te dish e ta vesh ne perdorim ate dije qe te kesh dicka

Nese ke sdi cfare ben e ta marin te tjeret qe dine
 
Personalisht jam per "te diturin" se sa te "paturin". Mendoj se kur "di" je me i predispozuar te "kesh" ne nje te ardhme te afert. Te diturit vjen nga edukimi,shkollimi,eksperienca dhe puna e pa lodhur per te arritur objektivat primare.
Po ju si mendoni?
:)
Personalisht jam per "te diturin" se sa te "paturin". Mendoj se kur "di" je me i predispozuar te "kesh" ne nje te ardhme te afert. Te diturit vjen nga edukimi,shkollimi,eksperienca dhe puna e pa lodhur per te arritur objektivat primare.
Po ju si mendoni?
:)
Kemi ardhur ne nje koh ku njerezit vlersohen nga xhepi dhe jo nga dija...Fjala e nje njeri i ditur por i varfer nuk ka aq vler ndaj atij qe esht me pozit me te lart ne pasuri ....Dija eshte me e dobishme po per fat te keq sot te paditurit dhe injorantet e udhheqin boten..
 
Më mirë të kesh,pasi dituria nuk hyn punë sot.
Njerezit e ditur në pergjithsi nuk kanë.
Ndonjehere dituria e tepert te len pa gjë.
 
Mendoj se nese do isha femije do doja te dija me shume se te kisha. Per moshen qe kam do preferoja te kisha.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.