Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Members who reacted to message #83

All (5) Haha (5)

  1. Marsi

   nuk jam perfekt por jam origjinal
   • Mesazhe
    5,055
   • Pëlqime
    6,272
   • Pikë
    113
  2. ANABELA

   <>_I’m_ReallY_NoT_FakE<> 28
   • Mesazhe
    11,333
   • Pëlqime
    22,609
   • Pikë
    113
  3. MaYaDa

   Don’t touch! From Tre metra mbi qiell!
   • Mesazhe
    9,328
   • Pëlqime
    13,233
   • Pikë
    113
  4. Ersaa

   Keep your distance!
   • Mesazhe
    2,547
   • Pëlqime
    2,825
   • Pikë
    113
  5. Pinki

   Anëtare forumi
   • Mesazhe
    11,227
   • Pëlqime
    10,017
   • Pikë
    113
 • Loading…
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top