Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

1 ore kafe.

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,197
Nëse do të qëndronit në këtë stol për një orë
për të biseduar me dikë, cili do të ishte ai/ajo?
40471
 
Last edited:
Që të bisedosh një orë të tërë aty , pa lëvizur fare ( besoj i referohet anëtarëve të Forumit ) , duhet të kesh krijuar një lloj besimi , një kurreshtje , siguri deri diku që ajo ora aty do ngelet vetëm aty
Unë , s'di sa jam në gjendje të them emra : ) , bukur do ishte sikur ..
 
Me @Mr-Grey se do më jepte nje cd kng pas i ore mhb :p
 
ky @Monsieur eshte bere si ata qe shkojne te doktori e i thone...doktor kam nje shok qe me ka nje problem :p
hajde mer se e morem vesh qe e nget bicikleten pa shale, po mos bej interesantin lol
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.