Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

1 tetor Skedina e ditës.

U

Universal

Guest
Atalanta - Juventus. (2)
Sociedat - Real B. (1)
Freibu - Hoffenheim. (2)
Milan - Roma. (1)
Villareal - Eibar. (1)
Az Alk - Feyenord. (2)
Nice - Marseill. (1)
Sheff - Leeds. (2)
Chievo - Fiorentina. (2)
Koeff :1330+

Si mendoni?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2017
Mesazhe
509
Pëlqime
2,578
Pikë
93
Mosha
33
Location
Shifna N'kujtime

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,724
Pëlqime
5,750
Pikë
113
Kur si postoja biletat ktu per 1 neshje digjesha,tashi kam fillu digjem per 4,nuk i postoj mo se ka fut tersin mren ky @Miiqtel_M7 e se bo kush piken e hajrit :p
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2017
Mesazhe
509
Pëlqime
2,578
Pikë
93
Mosha
33
Location
Shifna N'kujtime
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top