• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

1000 dollarë dita, pushime në Rusi për drejtuesit e FSHF

Alb

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,598
Likes
93
Age
18
#1
Në varësi të Federatave të ndryshme dhe të rolit brenda institucionit, delegatët përfitojnë nga 250 deri në 1000 dollarë në ditë, gjatë gjithë kohës së qëndrimit të tyre në vendin ku organizohet Kongresi dhe në periudhën kur u kërkohet të jenë të pranishëm në aktivitete apo mbledhje të ndryshme të FIFA-s.Kësisoj, Duka, Nuri dhe Shulku përfitojnë minimalisht katër ditë dieta për qëndrimin e tyre, jo keq si pushime të paguara në Moskë apo jo? Sidomos kur voton për projektin humbës si në rastin e Marokut… /vipsport

The post 1000 dollarë dita, pushime në Rusi për drejtuesit e FSHF appeared first on Lajmi i Fundit.