Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

11-vjeçarja përdhunohet nga miku i të atit! 55-vjeçari abuzoi me të miturën kur e gjeti vetëm në shtëpi

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
45,715

11-vjeçarja përdhunohet nga miku i të atit! 55-vjeçari abuzoi me të miturën kur e gjeti vetëm në shtëpi​

Një 11-vjeçare dyshohet se është abuzuar seksualisht nga një mik i të atit të saj.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytet. Familja nga Saranda, që i përket komunitetit rom jetonte me qira në Tiranë.

Astrit Terolli është shoku i babait të viktimës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se ai ka shkuar për vizitë në shtëpinë e mikut të tij dhe kur e ka gjetur vetëm 11-vjeçaren, ka kryer abuzimin me dhunë ndaj saj.Autori, Astrit Terolli

Vajza më pas u ka treguar ngjarjen prindërve, të cilët kanë bërë denoncimin në polici. 55-vjeçari është arrestuar këtë të mërkurë, ndërkohë që ka nisur hetimi ndaj tij.Top Channel
 

Moza

Kontributor
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
16,319
Tmerr 11 vjeçe 🥺🥺😢
O zot sa njeri i pështirë, ktij jo veshët po dhe veglat ësht tja presësh
Monstër mashkull 😡😡😡😡
 

Medusa

/Gone/
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 16, 2021
Mesazhe
2,497
Tmerr 11 vjeçe 🥺🥺😢
O zot sa njeri i pështirë, ktij jo veshët po dhe veglat ësht tja presësh
Monstër mashkull 😡😡😡😡
 

Attachments

  • C2A31255-E1E8-4DF3-BBE8-BD111D19049A.jpeg
    C2A31255-E1E8-4DF3-BBE8-BD111D19049A.jpeg
    198.6 KB · Shikuar: 3

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja