Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

?

Status
Not open for further replies.

Noah

Jemi ca bejm, jo cfare themi
Kontributor
Regjistruar më
Jul 9, 2019
Mesazhe
10,505
Pëlqime
14,325
Pikë
113
Location
Gjithandej
Welcome.
na fol pak per vetem !
 

Rino

Kafe.Raki
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 22, 2019
Mesazhe
646
Pëlqime
489
Pikë
63
@Landa mire se erdhe
Ne duam te dim shum gjera ... domethen emer mbiemer mosha statusi dhe me e nevojshmja a ke snat chat ti ?
 

BlacK_OpiuM

Baby Bufe 👶
PRINCESS
Regjistruar më
May 3, 2020
Mesazhe
13,093
Pëlqime
12,481
Pikë
113
Location
Ste InteresO
Welcome landa
Besoj Se knaqesh ktu
ME ylla dhe yje
Nje nder to e un jam nje yll??
Ylli ma I logel ktu?
 

Buçi

Jemi mbillur
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 22, 2020
Mesazhe
157
Pëlqime
176
Pikë
43
Teze Landaaaa ????
 

Alea

Super Moderator
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
12,539
Pëlqime
17,749
Pikë
113
Mire se erdhe:)
 

Helena

Έτερος εγώ
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
6,089
Pëlqime
6,261
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Mirserdhe landa
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top