Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

?

Status
Not open for further replies.

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
2,291
Pëlqime
2,748
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Mire se ke ardhe @Landa kalofsh bukur midis nesh
 

R

.....
Kontributor
Regjistruar më
Oct 27, 2017
Mesazhe
14,855
Pëlqime
10,473
Pikë
113
Location
....
Mir se erdhe
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top