🚬

Status
Not open for further replies.

MaLvA

💚💚
ANETAR ✓
Mesazhe
990
Mosha
24
Nuk besoj ne fjal as ne dashuri prej ateher qe u largoveee ti 🚬🚬
 

Rrelse

Kuksiane
Anetar i Stafit
Nt2 S-Mod
Mesazhe
35,285
Mosha
29
Vendndodhja
F.C. Internazionale
@MaLvA ka tema përkatëse për ndjesitë.
Si ndiheni?
Ku jeni?
Gjëndja juaj emocionale, etj.
Nuk mund të hapësh temë pa pikë përmbajtjeje brënda.
Emocionet e tua shfaqi në profilin ose në temat e duhura.
Tema mbyllet dhe faleminderit për mirëkuptimin.
 
Status
Not open for further replies.

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top