Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

20 bërthama rrushi

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,251
Pëlqime
7,674
Pikë
113
Një ditë, ai ishte ulur dhe po hante bërthama rrushi. Një miku i tij, qëndroi dhe i habitur e pyeti:”Çfarë po bën more?! Po ha bërthama rrushi?!”
Po – iu përgjigj. Janë shumë të dobishme për kujtesën dhe rrisin koeficientin e inteligjencës.
- Po, mirë, më jep dhe mua ca. Kam nevojë për pak inteligjencë se në shkollë kam qenë hu gardhi.
- Të jap, por janë me lek, 20 bërthama 200 lekë të reja.
- Ok, ja ku i ke 200 lekë të reja.
Menjëherë filloi të hajë bërthamat e rrushit, hëngri njërën, të dytën dhe tek e treta iu drejtua me zë të lartë mikut të tij:”Ti po tallesh me mua më duket. Me 200 lekë të reja, unë do të kisha blerë dy kg rrush.
Miku i tij iu përgjigj menjëherë:”A e sheh çfarë ndikimi të shpejtë kanë bërthamat e rrushit në koeficientin e inteligjencës? Me tre bërthama fillove të mendosh ndryshe. Imagjino sa i zgjuar do të bëhesh kur ti kesh ngrënë të gjitha bërthamat që bleve!!!
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,251
Pëlqime
7,674
Pikë
113
Mayada Besoj se ty ste duhen fara te tilla :D
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,251
Pëlqime
7,674
Pikë
113
hahahahahaha a te rafte pika ty ishalla o dreq
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,608
Pëlqime
41,938
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Një ditë, ai ishte ulur dhe po hante bërthama rrushi. Një miku i tij, qëndroi dhe i habitur e pyeti:”Çfarë po bën more?! Po ha bërthama rrushi?!”
Po – iu përgjigj. Janë shumë të dobishme për kujtesën dhe rrisin koeficientin e inteligjencës.
  • Po, mirë, më jep dhe mua ca. Kam nevojë për pak inteligjencë se në shkollë kam qenë hu gardhi.
  • Të jap, por janë me lek, 20 bërthama 200 lekë të reja.
  • Ok, ja ku i ke 200 lekë të reja.
Menjëherë filloi të hajë bërthamat e rrushit, hëngri njërën, të dytën dhe tek e treta iu drejtua me zë të lartë mikut të tij:”Ti po tallesh me mua më duket. Me 200 lekë të reja, unë do të kisha blerë dy kg rrush.
Miku i tij iu përgjigj menjëherë:”A e sheh çfarë ndikimi të shpejtë kanë bërthamat e rrushit në koeficientin e inteligjencës? Me tre bërthama fillove të mendosh ndryshe. Imagjino sa i zgjuar do të bëhesh kur ti kesh ngrënë të gjitha bërthamat që bleve!!!
Interesante..
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top