Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 đŸ˜·

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punĂ«s, qĂ«llimi i tij Ă«shtĂ« tĂ« zvogĂ«lojĂ« rrezikun e koronavirusit pĂ«r tĂ« gjithĂ« ne nĂ« tĂ« gjitha fushat ku jemi bashkĂ«. Maska đŸ˜· largĂ«sia ↔ pastrimi đŸ§Œ le t'i kushtojmĂ« vĂ«mendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

BĂ«hu pjes e Chatit đŸ“±

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

😇

Meloo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 15, 2020
Mesazhe
8,884
Kto jane tema qe duhet jen ne qender te diskutimit per mendimin tem!!!
Jo marrina kote!Gazetarja Esmerlanda Keta ka bërë një reagim në faqen e saj në Facebook teksa ishte fare pranë ngjarjes së rëndë në Himarë.

Ajo thotë se trupin e vogëlushes nga deti e ka nxjerrë një turist holandez që punonte te ndihma e shpejtë.

Keta shton sesi nëna e vajzës nuk largohej nga vendi i ngjarjes nga frika se mos ajo manipulohej për të lehtësuar pozitat e shefit të policisë.
Më poshtë reagimi i plotë i gazetares Keta:

Vetëm pak metra larg fëmijëve të mi që po laheshin ne det, një 5-vjecare e bukur, me kacurrela te arta, u masakrua nga një skaf
Per te kuptuar se sa dramatike ishte ngjarja mjafton tu them se asnje prej dhjetra pushuesve nuk guxonte të futej në det e të nxirrte trupin e vogushes së pafat, vetëm një hollandez qe punonte tek ndihma e shpejte pati kurajon te mblidhte trupin e vogelushes
.

Familja me origjinë nga Tropoja por që jetonte në Kanada, vetëm dje pasdite kish mbërritur ne Potam per te kaluar pushimet që u kthyen në tragjedi. Kush e ka fajin?

NĂȘ vendin ku ndodhi ngjarja kishte kordon sigurie per mjetet e lundrimit, por te gjithe ne kemi nevoje te dime a jane me licencĂ« kĂ«to kordone? Nese po, a jane ato konform ligjit? Qe do te thote te jene te taposura, te jete i lire kordoni dhe te mos vendosen cadra ne vendin qe i korespondon kordonit, te kete njerez qe ndihmojne dhe udhezojne mjetet qe dalin ne breg, por edhe qe nuk i lejojne pushuesit te
 

Apache

I never lose. Either I win or I learn.
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
11,118
Super sukses kjo tema 😂😂😂😂😂
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja