Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

3 gjëra falenderuese

Rrelse

🍁🍂🍃zikaltër🍃🍂🍁
Kontributor/e
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
41,483
Shkruaj në ditë tre gjëra për të cilat je falenderues/e ...

Po e nis unë...

Falenderoj familjen që kurrë nuk më braktisën as në rastet kur ju dal kundër..

Falenderoj @Rapunzel që është e pranishme 24h/7 me mua..

Falenderoj gatishmërinë e stafit për çdo kërkesë që kam mi plotësojnë...
 

Rapunzel

Kontributor/e
Regjistruar më
Feb 6, 2021
Mesazhe
11,470
Falenderoj Zotin cdo moment që më dha mundësinë të jem nënë.

Falenderoj @centos që bëri njoftimin te joq dhe unë erdha këtu.
Edhe pse ndonjëherë bëhem pishman pasi më ka krijuar paksa varësi pata mundësinë të njoh @Rrelse ,miken time të zemrës 🥰
(Bashkangjitur dhe disa anëtarë të tjerë që i vlerësoj )

Faleminderit ty @Rrelse që ke nerva të më durosh cdo ditë 😁😘😘
 

Mignonne

S.E.N.T.??
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 8, 2020
Mesazhe
16,069
Falenderoj personin me te shtrenjt per mua qe pavarsisht cdo stresi personal eshte aty pran meje.
Falenderoj jeten per cdo sfid pasi me eshte forcuar kocka.
Falenderoj gjumin qe mu largua dhe pagjumesia me kthjelloj.

P.s falenderoj @Rrelse qe sma var me 😘😘
 

Hera

NeTeDy.com 💞
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
27,195
  • falenderoj prinderit qe me bene ky person qe jam
  • falenderoj jeten qe cdo dite me buzeqesh
  • falenderoj personat virtual qe jane bere pjese e jetes time rreale
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja