• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

3 pilotet.

Kasapi

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
7
Likes
8
Age
31
#1
ishin 3 pilot, ne fluturim test praktik. 1 shqiptar nje dhe nje italjan. Pa pritur nga mjegulla ata humbasin kontrollin dhe bien ne arizona. Aty e gjeten ca indjan dhe sdinin cte beninme 3 pilotat. Vendosen ti qojn tek i pari i fisit. Dhe ai do vendoste per fatin e 3 piloteve! Ai vuri kusht qe 3 pilotet te gjenin nga nje frut ne pyll dhe kush e duron ne by.. do shpetoj. Dolen pilotet , erdhi i pari gjermani me banane ' provuan bertiti ju pre koka iku ne parajs, vjen italjani kishte gjet qershi e provuan, qeshi sapo i futen qershin. Si perfundim vdiqen te 3 dhe takohen ne parajs. Pyet italiani gjermani cfar fruti kishe ti ,banane thot gjermani,po ti un qershi ! Edhe nuk e durove nje qershi ne by.. i thot" un qershin e durova ja kthen italiani por pashe Shqiptarin qe po vinte me shalqinj ne krah dhe qesha ! ?
 

Kasapi

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
7
Likes
8
Age
31
#6
? un forum a, 3 cop kam po mduket si me pas dal ne livadhin eufove ,sasht tok e jemja? Guggy foli pak